Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 19d. 07:44

Savaitgalį „Nemuno žiede“, kartu su slalomo bei sprinto varžybomis, atidarytas „drifto“ sezonas

„NP Team“  Žiemos iššūkis: „Kelininkų palaima – asfalto fiesta“
Tomo Markelevičiaus nuotr. / „NP Team“ Žiemos iššūkis: „Kelininkų palaima – asfalto fiesta“

Šeštadienį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasos asfaltą kaitino ne tik pavasario saulė, bet ir automobilių padangos. Čia „NP Team“ komanda kartu su VšĮ „Nemuno žiedas“ surengė sprinto ir slalomo varžybas skambiu pavadinimu: „Kelininkų palaima – asfalto fiesta“ . Tai jau penktasis iššūkiu vadinamos varžybų serijos etapas. Renginio metu švietusi saulė ir sausa trasa leido vairuotojams vėl prisiminti sukibimą su asfaltu ir juo mėgautis. Vienu metu dalyviai galėjo varžytis ir sprinto, ir slalomo rungtyse.

Prie starto linijos stoję sprinto dalyviai vieną po kito suko ratus „Nemuno žiedu“.  Nors su kiekvienu važiavimu daugelio dalyvių demonstruojami laikai vis gerėjo, tačiau pervertintos galimybės ir noras „atlošti“ vieną kitą sekundės dalį kai kam baigdavosi apsisukimais ar trasoje esančių kūgelių nuvertimais.

Penktojo etapo slalomo varžybos buvo suskirstytos į keletą skirtingų klasių, priklausomai nuo vairuotojo amžiaus, varančiosios ašies, ir padangų tipo. Greičiausias jaunių klasėje buvo Edvinas Savickas. Sport klasėje geriausią laiką pademonstravo Artūras Kupčius. Priekine ašimi varomų automobilių klasėje vėl greičiausias buvo jaunių klasės lyderis Edvinas Savickas.

Sprinto varžybose penktajame iššūkio etape dalyviai taip pat varžėsi skirtingose klasėse. Tarp jaunių greičiausias buvo Karolis Šiugždinis. Sport klasėje geriausiai pasirodė Rokas Steponavičius. Šį klasė buvo pati gausiausia, o tarp būrio vyrų varžėsi ir viena mergina – Ernesta Globytė. BMW vairavusi dalyvė tarp šešiolikos vairuotojų parodė penktą rezultatą. Priekine ašimi varomos technikos klasėje greičiausias buvo Mindaugas Jonas Šimkevičius.  Visų varomųjų ratų klasėje nugalėjo Audrius Gulbinas. Galiniais ratais varomų automobilių klasėje, kur dominavo BMW markės automobiliai, per trumpiausią laiką trasą įveikė Ramūnas Kudrevičius.

„NP Team“ ir VšĮ „Nemuno žiedas“ galimybę pasimėgauti sausu asfaltu suteikė ir „drifto“ gerbėjams.  Besibaigiant sprinto ir slalomo varžyboms į trasą atvykę žiūrovai galėjo stebėti galine ašimi varomų ir itin galingų automobilių šou. Nors „drifterių“  taip mėgstamas trasos „Ąžuolo“ posūkis šiemet dar liko nepaliestas, tačiau praeitais metais „drifto“ treniruotėms naudota trasa jau paskendo svylančių padangų debesyse. Savo automobilius dūmuose skandino „NP Team“  komandos draugai ir nuolatiniai treniruočių dalyviai Edgaras Petravičius ir Simas Sinkevičius.

„NP Team“ ir VšĮ „Nemuno žiedas“ jau netrukus dalyvius ir žiūrovus pakvies į dar vieną etapą. Šeštasis iššūkio etapas Kačerginės „Nemuno žiede“ vyks jau artėjantį šeštadienį, kovo 24-ą dieną.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas