Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 20d. 17:35

Šeimyninė britų Hollandų ekipa vėl pasirodys lenktynėse Lietuvoje

Šeimyninė Hollandų komanda
Organizatorių nuotr. / Šeimyninė Hollandų komanda

Atidesni žiūrovai, jau nekalbant apie varžovus, per daugelį metų įsidėmėjo 1000 km lenktynių komandą iš Didžiosios Britanijos „DFDSDHR“. Ekipą sudaro šeimyninis tėvo ir dviejų sūnų Dave`o, Drew ir Michaelio Hollandų ekipažas.

Svečiai iš Didžiosios Britanijos liko ištikimi „Ford“ automobilių markei, o į Palangą jie atsiveža po du šio gamintojo ilgų nuotolių lenktynėms parengtus automobilius.

„Tokiam atvejui, jei vienas sulūžtų, į trasą tučtuojau išvairuotume kitą“, – juokauja geros nuotaikos niekada nestojantis Michaelis Hollandas.

Nors pagrindinių laurų šiam svečių ekipažui Lietuvoje niekada nepavyko iškovoti, tačiau tėvas ir sūnūs visiškai dėl to nenusimena. Jų pagrindinis tikslas – dalyvauti. Siekdami to, svečiai iš Didžiosios Britanijos varžosi ne tik Lietuvoje.

Organizatorių nuotr./Šeimyninė Hollandų komanda
Organizatorių nuotr./Šeimyninė Hollandų komanda

Nors pagrindinėse lenktynėse svečiai nepuoselėja itin didelių vilčių, tačiau Drew Holandas gali didžiuotis laimėjęs Lietuvoje surengtas varžybas. 2010-aisiais metais jis tapo pirmą kartą surengtų istorinių, senesnių nei 25 metų nuo gamybos pradžios automobilių lenktynių nugalėtoju. Jose tais metais dalyvavo 15 automobilių, kurių vairuotojai varžėsi toje pačioje 2994 metrų ilgio trasoje, 12 ratų varžybose.

VIDEO: Hollandų komanda Lietuvoje

Jas laimėjęs svečias iš Didžiosios Britanijos Drew Holandas su „Ford Cosworth“ automobiliu greičiausiai – per 19 min. 23,833 sek. įveikė visą distanciją ir jam atiteko pirmoji eilutė šių lenktynių nugalėtojų bei prizininkų garbės knygoje.

„Maniau, kad pirmąsias istorinių automobilių lenktynes laimės seniausią, 1974 metais pagamintą AZLK M-412 („Moskvich“) vairavęs net 11 metų jaunesnis, nei jo automobilis „Garvitas Racing“ komandos narys Povilas Petrulis, tačiau džiaugiuosi, jog sėkmė šįkart man neatsuko nugaros“, – ką tik išlipęs iš automobilio po pergalingo finišo prieš ketverius metus sakė Drew Holandas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas