Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 15d. 17:52

Sekmadienio „Autoplius Lietuvos drifto čempionate“ – linksmybės visiems slystantiems šonu

„Putadienis“
„Andrius navi“ nuotr. / „Putadienis“
Šį sekmadienį Kačerginės „Nemuno žiede“ laukiamame „Autoplius Lietuvos drifto čempionate“ netruks nei intrigų, nei gerų vaizdų, nei veiklos visiems, norintiems ir galintiems slysti šonu. Į profesionalų gretas nepatenkantiems, tačiau „driftui“ prijaučiantiems entuziastams renginio organizatoriai paruošė visiškai atskirą trasą su savitomis pramogomis. „Šėrykla“ praminta mini-trasa bus skirta visiems, kurie išdrįs išbėgti į aikštelę – užteks įsigyti renginio bilietą, praeiti techninę teisėjų apžiūrą ir Jūs jau šio renginio dalyvis.

Be galimybės visą dieną deginti padangas, mėgautis važiavimais su draugais ar tiesiog „gaminti debesis“, „#Panevežys-Streets“  kolektyvas, atsakingas už „šėryklą“, taip pat pakvies sudalyvauti savitoje rungtyje – „DRIFT LIMBO“.

Šios rungties tikslas – atrasti tą vienintelį, kuris geriausiai geba slysti šonu ir tuo pačiu nepriekaištingai jaučia savo automobilio gabaritus. 

Viename iš trasos posūkių teisėjai dalyviams pastatys du kūgelius. Visi dalyviai turės pataikyti „prašerti“ šį tarpą: tie, kuriems tai pavyks - užsidirbs 5 taškus, tie kas kliudys kūgelius gaus atitinkama taškų baudą. Visiems dalyviams įveikus nurodytą tarpą, jis bus susiaurintas 30cm ir taip bus siaurinamas tol, kol nei vienas dalyvis negebės „švariai“ įveikti užduoties. Tada paprasta matematika ir apdovanojimai tiksliausiems.

Nors šios rungties favoritais ir yra laikomi kompaktinės klasės automobiliai, kaip „Mazda Miata“ ar „Compact“ tipo BMW, o Timas Simniška per nurodytą tarpą turbūt netilptų nepaisant visos sukauptos patirties, tačiau jėgas išbandyti kviečiami visi norintys – organizatoriai prognozuoja apie 20-30 dalyvių eilę, gerą nuotaiką ir atminimo dovanas. 

Vartai „Nemuno žiede“ žiūrovams atsidaro 11 val., bilietus galima įsigyti renginio vietoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas