Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį Latvijos „Bikernieki“ trasoje varžysis Baltijos šalių motociklininkai

Motociklų lenktynės
„Coffee Racers“ nuotr. / Motociklų lenktynės
Šaltinis: 15min
0
A A

Ateinantį šeštadienį į Rygos Bikernieki trasą suvažiuos Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Lenkijos motociklininkai mėgėjai. Tai bus pirmasis šiais metais visą dieną trunkantis renginys motociklininkams šioje trasoje, skirtas „apšilti“ prieš sezoną, patobulinti vairavimo įgūdžius saugioje aplinkoje ir netgi pajusti lenktyniavimo azartą „Vroom Oil Trophy 2014” varžybose mėgėjams.

Pirmajame šių metų treniruočių renginyje „Vroom Track Day“ Rygoje tikimasi sulaukti apie 60 dalyvių. Jie bus skirstomi į grupes priklausomai nuo jų patirties ir įgūdžių, todėl pradedantieji motociklininkai galės jaustis saugiai ir patogiai važiuodami kartu su kitais panašaus pajėgumo dalyviais. 

„Renginyje laukiame visų sportinių ir gatvės motociklų vairuotojų, norinčių ne tik „prasimankštinti“ – atgaivinti vairavimo įgūdžius po žiemos sezono, bet ir pajusti lenktyniavimo malonumą saugioje trasoje, – sako Lietuvos sporto klubo „Coffee Racers“ prezidentas Adomas Dautartas. – Mėgstame šią parko apsupty trasą, nes ji yra labai įdomi. Profesionalams ji iššūkis, o mėgėjams – puiki vieta tobulinti vairavimo įgūdžius. O žiūrovams siūlomos didelės tribūnos, iš kurių matosi du įdomūs pasūkiai. Jie gali stebėti, kaip dailiai motociklai „gula“ posūkiuose“.

„Coffee Racers“ nuotr./Motociklų lenktynės
„Coffee Racers“ nuotr./Motociklų lenktynės

Pradedančiuosius instruktuos instruktoriai – profesionalūs lenktyninkai, sporto klubo „Coffee Racers“ nariai, organizuojantys šiuos renginius. Instruktoriai pademonstruos siūlomas važiavimo trajektorijas, pasidalins patirtimi motociklo valdymo klausimais. Trasoje budės greitosios paglabos ekipažai, tvarką prižiūrės profesionalūs teisėjai.

A. Dautartas džiaugiasi, kad į „Coffee Racers“ organizuojamas treniruotes Baltijos šalyse susirenka vis daugiau šių šalių motociklininkų. „Jie kalbasi, dalinasi patirtimi, mezga pažintis – tikra tarptautinė bendraminčių draugystė. Be to, džiaugiamės, kad auga ne tik naujų motociklininkų skaičius, bet ir tų, kurie supranta saugaus treniravimosi uždarose lenktynių trasose, o ne gatvėse, privalumus“, – šypsosi „Coffee Racers“ prezidentas.

„Coffee Racers“ nuotr./Motociklų lenktynės
„Coffee Racers“ nuotr./Motociklų lenktynės

„Apšilę“ treniruotėje, vakarop visi norintieji galės dalyvauti pirmosiose šių metų čempionato mėgėjams „Vrooam Oil Trophy 2014“ varžybose. Renginio dalyviai galės įsigyti maisto ir gaiviųjų gėrimų. 

Treniruotėse važiuojantys motociklai privalo būti techniškai tvarkingi, o vairuotojai – turėti vienos arba dviejų dalių odinę arba tekstilinę aprangą, šalmą, odines pirštines bei motociklininko batus. „Viliamės, kad tokia ekipiruotės praktika taps įprasta ir visiems važinėjantiems gatvėse, kadangi vis dar galima pamatyti motociklininkų, tikinčių, kad jie nekris“, – sako A. Dautartas. 

„Coffee Racers“ nuotr./Motociklų lenktynės
„Coffee Racers“ nuotr./Motociklų lenktynės

Ši vairavimo tobulinimo treniruotė yra antroji iš šiais metais sporto klubo „Coffee Racers“ organizuojamų treniruočių trijose Baltijos šalyse. Pirmoji vyko Lietuvos „Nemuno žiede“, Kačerginėje. Be Lietuvos ir Latvijos lenktynių trasų, treniruotės vyks ir Estijos „Auto24 ring“. Sporto klubas „Coffee Racers“ treniruotes motociklininkams organizuoja nuo 2010 metų. Nuo 2012 metų treniruotes pasiūlė ir Latvijos, o nuo praėjusių metų Estijos trasoje. Į vieną treniruotę susirenka vidutiniškai apie penkiasdešimt dalyvių. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas