Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 8d. 09:33

Šiaurės šalių bekelės varžybose – Vaidoto Paškevičiaus triumfas

Europos Šiaurės šalių bekelės varžybų taurė
Europos Šiaurės šalių bekelės varžybų taurė

Praeitų metų sezone gerus rezultatus demonstravęs molėtiškis Vaidotas Paškevičius, panašu, šį sezoną taip pat nemažins apsukų. Praėjusį savaitgalį Latvijoje vykusiame Europos Šiaurės šalių bekelės varžybų taurės pirmame etape savo varžovams Vaidotas nepaliko jokių šansų.

Dar prieš varžybas „Stiklų ekspertų“ komandos pilotas Vaidotas Paškevičius neslėpė optimizmo ir teigė, kad jei technika „nepaves“, tikisi iš pirmojo etapo Latvijoje grįžti pasidabinęs medaliu.

Jau po varžybų, grįžęs su aukščiausios prabos medaliu Vaidotas komentavo, kad varžybos buvo sunkios, ilgos ir labai įdomios. Startavę vienuolikoje etapų, V. Paškevičius, kartu su šturmanu Roku Danilavičiumi laimėjo šešis, o kituose išlaikė gana aukštas pozicijas.

Toks spartus ir sėkingas tempas lėmė, kad po paskutinio etapo komanda buvo atsiplėšusi 150 taškų skirtumu nuo artimiausių konkurentų.

„Ypatingai noriu padėkoti savo vyriausiąjam mechanikui Donatui Uždaviniui, kuris komandos techniką tvarkė net naktimis. Gaila, kad kitam lietuvių ekipažui su Valentu Mateika priešakyje pasisekė mažiau ir vos per plauką neiškovojo trečios vietos“, – teigia V. Paškevičius.

Kiti du Europos Šiaurės šalių bekelės varžybų taurės etapai vyks Estijoje ir Lietuvoje. Estijoje – liepos 6-9 dienomis, o mūsų šalyje spalio 29-lapkričio 1 dienomis. Tačiau vien šiomis varžybomis Vaidotas Paškevičius apsiriboti nekėtina.

Šių metų Vaidoto kalendoriuje apibrauktos kelios dešimtys dienų, kada vyks įvairūs čempionatai – 4x4 varžybos Lietuvoje, bekelės varžybos Ukrainoje, o viso sezono vienas pagrindinių tikslų – „Ladoga trophy“ varžybos Ladogos ežero apylinkėse, Rusijoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas