Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 20d. 11:54

Simo Juodviršio pasiruošimą naujam sezonui Italijoje lydėjo sportiniai incidentai

Simo Juodviršio treniruotės Italijoje
Komandos nuotr. / Simo Juodviršio treniruotės Italijoje

Sekmadienį Italijoje „South Garda karting“ trasoje finišavo „Winter cup“ varžybos. Jose varžėsi ir Lietuvos atstovas, nesenai Italijos „Energy corse“ komandos gretas papildęs „RKV racing“ kartingų sporto klubo narys Simas Juodviršis. Lietuvos sportininkas dar visai nesenai persėdo į naują, KZ2 klasės reikalavimus atitinkantį kartą. Pasak „RKV Racing“ komandos vadovo Vitalijaus Gudzenko, šios varžybos, tai tarsi apšilimas prieš artėjantį 2012-ų metų sezoną, todėl į jas susirinko greičiausi pasaulio kartingų sporto meistrai. Jų gretose ir „Formulė-1“ legendos – Michaelio Šumacherio sūnus.

Penktadienį prasidėję kvalifikaciniai važiavimai Simui Juodviršiui buvo gana sėkmingi. Sportininkas pademonstravo vienuoliktą laiką, o absoliučiai buvo dvidešimt antras. Tačiau prasidėjus įskaitiniams važiavimams fortūna nuo tautiečio nusisuko. Demonstruotą konkurencingą tempą vienas po kito niekais vertė incidentai trasoje.  Pirmajame važiavime Simas Juodviršis buvo šešioliktas. Antrajame važiavime po kontakto su varžovu  vaikinas prarado dar tris pozicijas, ir finišavo devynioliktas. Norėdamas patekti į finalą Simas Juodviršis trečiajame važiavime privalėjo finišo liniją kirsti bent jau keturioliktoje pozicijoje, tačiau iki jos pritrūko vos dviejų sėkmingų lenkimų.

Komandos nuotr./Simo Juodviraio treniruotės Italijoje
Komandos nuotr./Simo Juodviršio treniruotės Italijoje

Tačiau pralaimėta dvikova trasoje su varžovais Simo Juodviršio nepalaužė. Sportininkas galėjo atsigriebti „Antrojo šanso“  turnyre. Po šio važiavimo , pasak Simo Juodviršio, iškopti į finalą papildoma galimybė skiriama šešiems, greičiausiai trasą įveikusiems sportininkams.  Supykęs dėl patirtų nesėkmių privalomuosiuose važiavimuose, antros dienos treniruotėje Simas Juodviršis buvo greičiausias tarp savo klasės sportininkų.

Tiesa, net ir „paguodos turnyre“ Simui Juodviršiui sėkmė nenusišypsojo. Sportininkas, vos startavęs, užsiėmė dešimtąją, vėliau devintąją poziciją. Dar po kelių ratų Simas Juodviršis jau įsitvirtino septintoje vietoje. Iki patekimo į finalą „paguodos turnyro“ principu buvo likęs vos vienas lenkimas, tačiau į lietuvio kartą įsirėžė nesėkmingai jį lenkti bandęs čekas. Po smūgio Simas Juodviršis buvo priverstas pasivažinėti už trasos ribų ir grįžęs į ją, likus dviem ratams iki finišo, pakilti aukščiau dvyliktosios pozicijos nebesugebėjo.

Sportininkas sako, šių rezultatų sureikšminantis, ir teigia, kad įtakos ateinančiam sezonui jie neturės. Pasak Simo Juodviršio, dar kartą išbandžius naują kartą ir pamačius, kokį tempą diktuoja greičiausi planetos sportininkai, ruoštis artėjančiam Europos čempionatui bus kur kas paprasčiau.

Kartu su Simu Juodviršiu į Italiją vyko ir „Automoto“ laidos kūrybinė grupė. Jūsų dėmesiui – tai, ką operatoriams ir fotografams pavyko užfiksuoti Italijoje.

VIDEO: AUTOMOTO- Simas Juodvirsis @ Lonato South Garda Karting

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas