Singapūro F-1 lenktynių kvalifikacijoje 0,007 sekundės persvara nugalėjo Lewisas Hamiltonas

Šeštadienį vykusioje Singapūro „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje nugalėjo Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“ bolidu. Britas paskutiniu bandymu per plauką išplėšė „Pole“ poziciją iš komandos draugo Nico Rosbergo, vokietį aplenkęs vos 0.007 sek.
Lewisas Hamiltonas
Lewisas Hamiltonas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo jau 38-oji L. Hamiltono „Pole“ pozicija karjeroje. Tai ketvirtasis rezultatas tarp visų laikų F-1 pilotų. Iki Sebastiano Vettelio (45 pirmosios vietos) L. Hamiltonui liko sėkmingai įveikti 7 kvalifikacijas.

Trečias kvalifikacijoje liko Danielis Ricciardo su „Red Bull“ automobiliu. Ketvirtoji vieta atiteko kitam „Red Bull“ komandos atstovui S. Vetteliui.

Penktąją vietą iškovojo treniruotėse žibėjęs Fernando Alonso su „Ferrari“.

Šeštą rezultatą užfiksavo ganėtinai ilgai pirmoje vietoje buvęs Felipe Massa iš „Williams“ ekipos.

Septintas liko Kimi Raikkonenas. Tiesa, suomis dėl „Ferrari“ gedimo turėjo tenkintis tik vienu bandymu.

Aštuntoje vietoje kvalifikaciją baigė dar vienas Suomijos sportininkas Valtteri Bottas iš „Williams“. Devintąją vietą užėmė Kevinas Magnussenas („McLaren“), o dešimtuką užbaigė Daniilas Kvyatas („Toro Rosso“).