Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 09:17

Skelbiamas preliminarus „Aurum 1006 km lenktynių“ scenarijus

50 dienų belikus iki didžiausiojo Baltijos šalyse automobilių sporto festivalio – 23-ųjų, be pertraukų vykstančių „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynių, organizatoriai skelbia preliminarų renginio tvarkaraštį, rašoma pranešime.
Palangos „Aurum 1006 km lenktynių“ akimirkos (2021)
Palangos „Aurum 1006 km lenktynių“ akimirkos (2021) / V.Pilkausko nuotr.

„Lenktynių festivalio grafikas suderintas su suinteresuotomis žinybomis, varžybose dalyvausiančiomis komandomis, teisėjais, pramogų pasaulio atstovais, saugos ir kitomis tarnybomis, - sako lenktynių organizatorius, VšĮ „Promo events“ direktorius Darius Jonušis. – Nors tvarkaraštį kol kas dar vadiname preliminariniu, tačiau beveik nėra tikimybių, kad renginio scenarijus galėtų smarkiai kisti“.

Lenktynių uždanga šiemet pakils trečiadienį, liepos 13-ąją, 12 val., kai Palangos Dariaus ir Girėno stadione pradės darbą techninė komisija. Tik jos verdiktas kiekvienai komandai išduos bilietą maratoninių varžybų startui.

Iškart kai tik bus patikrinta ekipų techninė parengtis, prasidės tiesioginė televizijos transliacija iš čia pat rengiamo komandų pristatymo, kasmet susilaukiančio vis didesnio dėmesio. Ir ne atsitiktinai, nes tai pirmoji pažintis su lenktynininkais, komandomis ir jų technika, kuri po trijų dienų bus išsirikiuota prie starto linijos.

Ketvirtadienis, liepos 14-oji – irgi ne mažiau spalvinga. Tądien 10 val. prasidės tradicinis, itin didelio žiūrovų dėmesio susilaukiantis lenktynių automobilių paradas į Palangą, į Vytauto gatvę. Čia vyks ne tik renginio pristatymas ir jo atidarymas, bet ir pirmosios oficialios varžybos – „Dynami:t Super Sprint lenktynės“.

Kol didžiausias šurmulys gaubs Vytauto gatvę, lenktynių miestelyje irgi bus gyva : jau 10.30 val. duris atvers VIP klubas, 11.45 val. pirmąsias repeticijas pradės drag‘o lenktynių dalyviai, o 12.10 val. pagrindinėje trasoje savo važiavimus surengs „Porsche klubas Lietuva“.

Ketvirtadienį, 13 val., prasidės ir „Technitis žiūrovų slalomas“, kuriame dalyvauti galės visi norintys.

Žiūrovų slalomo varžybos bus surengtos jau septintąjį kartą, o šiemet varžybų partnere tapo gerai žinoma bendrovė „Technitis“, todėl tikimasi, jog renginys kokybiškai bus dar brandesnis.

„Mūsų įmonės moto – profesionalai profesionalams, - sako „Technitis“ pardavimų ir rinkodaros direktorius Ugnius Noreika. – Džiaugiamės tapę garsių „Aurum 1006 km lenktynių“ dalimi ir tikimės, jog bus pastebimas ir mūsų indėlis, nes renginį gaubianti aura, o kartu ir kokybės, greičio bei komandinės dvasios kategorijos atitinka ir mūsų kompanijos vertybes.“

Atvykę į lenktynes jų gerbėjai žiūrovų slalome galės varžytis visas tris renginio dienas, o šeštadienį, „Aurum 1006 km lenktynėms“ artėjant prie finišo, pagrindinėje festivalio scenoje atsiimti iškovotus prizus.
Ketvirtadienį 14 val. bus surengtos ir pirmosios „Aurum 1006 km lenktynių“ treniruotės, o varžybų dienos programą užbaigs „Ultim8 Drag“ finalai.

Penktadienis – bene intensyviausia diena lenktynių miestelyje. Todėl jau 9 val. atsidarantis VIP klubas neužilgo paprastai būna pilnas.

Daugelis iš čia stebi treniruočių sesijas, kurios liepos 15 d. prasidės 9, 11 ir 12.30 val., o karščiausią tašką pasiekia 15.20 val., kai prasideda kvalifikacinės (atrankos) varžybos ir „virimo“ – 17.20 val., - kai prie starto linijos teisėjai pakviečia dešimt greičiausiųjų komandų „TOP 10 arba „Super Pole“ kvalifikacijai.

17.45 val. jos laimėtojai bus pagerbti lenktynių didžiojoje scenoje, kurią palikusi nugalėtojų komanda dalyvaus iškart prasidėsiančioje spaudos konferencijoje, rengiamoje lenktynių spaudos centre.

Penktadienį, liepos 15 d., 10.30 val. lenktynių trasoje startuos ir dar vienos, itin didelio populiarumo susilaukusios „108 km Moterų iššūkio“ varžybos, rengiamos jau penktus metus iš eilės.

Lenktynių nugalėtojos ir prizininkės didžiojoje scenoje bus pagerbtos tos pačios dienos vakarą – 22.30 val.

Ir tai dar ne visos penktadienį laukiančios atrakcijos. 12.10 val. bus surengtas tradicinis 1006 m mechanikų bėgimas, o 18 val. įvyks nuotaikingos istorinių automobilių asociacijos „Seni kibirai“ lenktynės.

Neįprastai turtinga ir šeštadienio, liepos 16-osios, programa.
Be abejo – pagrindinis tądien dėmesys – 23-osioms „Aurum 1006 km lenktynėms“, kurioms startas bus duotas 12 val., o jų tiesioginė TV transliacija prasidės dar anksčiau – 11 val.

Maratoninės lenktynės turėtų finišuoti apie 21 val., o jau po 20 min. po finišo organizatoriai didžiojoje scenoje surengs nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimą, po kurio pagrindinę areną užims lenktynių uždarymo koncerto dalyviai.

Net ir labai suinteresuotiems automobilių sporto gerbėjams neretai maga kiek prablaškyti dėmesį.

Tam puikiausiai tiks 12.30 ir 15 val. prasidėsiantys istorinių automobilių asociacijos „Seni kibirai“ ir išskirtinių automobilių „Memel Motor Fest“ paradai nuo trasos į Palangą.

Bus galima apžiūrėti ir šių automobilių parodas, o garso mėgėjai galės pabuvoti trasos prieigose vyksiančiose „Audio Freakz Lietuva dB Drag“ kvalifikacijoje, ketvirtfinalyje ir 17 val. šalia pagrindinės scenos finale, 13.30 ir 15.30 val. rengiamuose Sonax parodomuosiuose automobilių plovimuose bei rasti sau mielą kitą užsiėmimą, kurių lenktynių dienomis Palangoje tikrai nestigs.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas