Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skrieti žvyrkeliais su Lietuvos ralio čempionu R.Čapkausku neatsisakė ir aktorius R.Rudokas

Renginio akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį viename iš žvyrkelių Elektrėnų savivaldybėje, greta Žiežmarių gyvenvietės pramogavo Ramūno Čapkausko ir Tomo Šipkausko draugai bei rėmėjai. Čia buvo surengtas sezono uždarymas, kurio metu visi norintieji galėjo išbandyti šturmano kėdę.

Pasivažinėjimui buvo pasirinkta trijų kilometrų žvyrinė atkarpa šalia Beižionių gyvenvietės. Šiuo keliu vyko vienas iš „Kauno rudens“ greičio ruožų. Pasivažinėti kartu su Lietuvos ir Šiaurės Europos zonos šalių čempionu susirinko per trisdešimt žmonių.

„Šį renginį darome jau septynerius metus iš eilės. Po sėkmingo sezono kartu su Tomu norime visiems atsidėkoti. Mes šiemet tapome absoliučiais Lietuvos čempionais. Tuo džiaugiamės ir reiškiame didelę pagarbą Jums, nes didžioji Jūsų dalis prisidėjote prie mūsų pasiekimų. Yra žmonių, kurie kartu su manimi jau važiavę, bet yra ir tokių, kas pirmą kartą išbandys pasivažinėjimą su manimi“, – sakė R.Čapkauskas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Renginio akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Ramūnas Čapkauskas

„Atsisėdę į automobilį pasistenkite pasiimti geras emocijas, adrenaliną. Mėgaukitės važiavimu ir po visko nebandykite kartoti to paties keliuose su savo automobiliu“, – pridūrė šturmanas Tomas Šipkauskas.

Į renginį atvyko ir garsus Lietuvos aktorius Ramūnas Rudokas, kuriam atiteko galimybė su Ramūnu Čapkausku pasivažinėti net du kartus. Pirmą kartą įsėdus R.Rudokui, automobilyje ėmė stigti degalų, todėl pripildžius degalų baką pasivažinėjimas buvo pakartotas antrąsyk.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Renginio akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Ramūnas Rudokas ir Ramūnas Čapkauskas

Išlipęs iš automobilio Ramūnas Rudokas neslėpė emocijų ir tvirtino, kad tokį adrenalino kiekį patyrė pirmą kartą gyvenime.

„Du žodžiai skambėjo automobilyje, vienas iš jų keiksmažodis. Visą laiką jaučiau, kad rėkiu. Įspūdžiai nenusakomi, fantastiška ir nuostabu. Išlipus norisi juoktis, o dabar, praėjus šiek tiek laiko, norisi važiuoti dar. Mane vežė du kartus, antrą kartą dar smagiau lėkėme. Esu bandęs motokroso sportą, bet ralio automobilyje dar nebuvo tekę sėdėti“, – kalbėjo Ramūnas Rudokas.

VIDEO: Ramūno Čapkausko ir Tomo Šipkausko sezono uždarymo renginys

 

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas