Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 31d. 11:15

Slalomo trasoje – „Kauno“ krepšininkai

Nemuno žiede – „Kauno“ krepšininkų slalomas
Algimanto Brazaičio nuotr. / Nemuno žiede – „Kauno“ krepšininkų slalomas

Priešpaskutinę senųjų metų dieną LKL lygoje rungtyniaujantys „Kauno“ krepšinio klubo žaidėjai, ekipos vadovai ir treneriai susirinko ne į įprastinę treniruotę, o į netoliese esančią sniegu užklotą Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą.

Kiek pabodusią kasdieninę rutiną pakeisti į automobilių slalomą krepšininkus paragino čia juos pakvietęs vienas ekipos rėmėjų, „Kauno grūdų“ įmonių grupės vadovas Tautvydas Barštys, kurio bendravardis sūnus gina būtent šios komandos garbę.

Su šokėjų ir palaikymo komandomis atvykę krepšininkai gerokai nustebo išvydę preciziškai išvalytą ir nepriekaištingai varžyboms parengtą trasą, nors iki pat ryto per visą naktį gausiai snigo. Antras malonus krepšininkų laukęs netikėtumas – Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnų, vadovaujamų generolo Sergejaus Madalovo, pasirodymas su visa kovinių veiksmų programa bei įkvepianti S. Madalovo ir atsargos brigados generolo, triskart pasaulio savigynos čempiono Česlovo Jezersko naujametinė kalba, kaip ne žodžiais, o darbais dera mylėti ir ginti tėvynę.  

Automobilių slalomo varžybose krepšininkai panoro kautis ne tik dėl absoliutaus šių varžybų nugalėtojo titulo ir Didžiosios taurės, bet ir pasikirstę į tris grupes. Pirmąją sudarė žaidėjai, kurių ūgis nuo 180 iki 190 cm, antrąją – nuo 190 iki 200 ir trečiąją – aukštesni nei 200 cm ūgio. 

„Mažiukų“ sportinį ginčą laimėjo komandos kinezeterapeutas Petras Mikučionis, pranokęs krepšininkus Renaldą Simanavičių ir Rytį Sakalauską.

Algimanto Brazaičio nuotr./Nemuno žiede – „Kauno“ krepšininkų slalomas
Algimanto Brazaičio nuotr./Nemuno žiede – „Kauno“ krepšininkų slalomas

Antrojoje grupėje varžėsi ir komandos treneris Mindaugas Lukošius, kurį kažkuris iš išsidrąsinusių auklėtinių nedviprasmiškai perspėjo, kad pralaimėjimo atveju treneriui čia pat, ledu padengtoje aikštėje, stebint pulkui azarto pagautų žiūrovų, tektų daryti atsispaudimus. Nežinia ar treneris išgirdo šiuos grasinimus, tačiau jis važiavo tikrai greitai, todėl atsispaudimų daryti neteko.

Antrąją vietą šioje grupėje užėmęs T. Barštys teisinosi galėjęs važiuoti ir greičiau, tačiau nedrįsęs pranokti trenerio. Panašios nuomonės laikėsi ir trečiąją vietą užėmęs Giedrius Kurtinaitis.

Aukštaūgių grupėje pirmas finišo liniją kirto Adomas Drungilas, pranokęs Paulių Morkeliūną ir trečioje vietoje likusį Rolandą Jakštą.

Daugiausia aplodismentų susilaukė Didžiąją taurę iškovojęs P. Mikučionis, kuris slalomo trasą įveikė per 1 min. 50,55 sek. ir pranoko visus varžovus. Antrasis rezultatas – 1 min. 55,08 sek. – priklauso „Kauno“ treneriui M. Lukošiui, o trečiąją absoliučios įskaitos vietą užėmė A. Drungilas, trasoje užtrukęs 1 min. 56,14 sek.

Visi šių slalomo varžybų dalyviai varžėsi vienodais „Volkswagen Golf GTI“ automobiliais, kuriuos varžyboms parengė Kauno „Jutos“ komandos meistrai.

„Tokios varžybos, bendravimas prie liepsnojančio laužo, aromatinga arbata ir šernienos kepsnys labai praskaidrina nelengvą krepšininkų kasdienybę,“ – dėkodamas trasos šeimininkui Eduardui Jakui ir šių neįprastų lenktynių iniciatoriui T. Barščiui už nepriekaištingai surengtas varžybas kalbėjo „Kauno“ krepšinio klubo direktorius Marijus Stankevičius, svajojantis šią šventę paversti kasmetine.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas