Spa trasoje Vasiliauskas iškovojo 2 taškus

Trečiajame 2009 metų „Formulės-2“ pirmenybių etape Spa trasoje (Belgija) lietuvis Kazimieras Vasiliauskas sekmadienį iškovojo du taškus.
Kazimieras Vasiliauskas, lenktynininkas
Po trijų etapų K.Vasiliauskas bendroje pilotų rikiuotėje žengia 11-as. / Formulatwo.com nuotr.

Devintas antrosiose etapo lenktynėse startavęs 18-metis lietuvis sugebėjo pakilti dvejomis pozicijomis aukščiau ir už septintą varžybose užimtą vietą užsidirbo 2 taškus.

Spa trasoje viso savaitgalio metu dominavusiam vokiečiui Tobiasui Hegewaldui – laimėjo abi kvalifikacijas ir abi lenktynes – vienintelis „Formulėje-2“ važiuojantis pilotas iš Lietuvos sekmadienį pralaimėjo 19,6 sek.

Pirmosiose 3-iojo etapo lenktynėse K.Vasiliauskas finišavo dešimtas. Užimti aukštesnę vietą lietuviui sutrukdė apmaudi mechanikų klaida.

Pastarieji užmiršo iki numatyto laiko pripilti degalų į K.Vasiliausko bolidą ir 5-ą laiką kvalifikacijoje parodęs lietuvis buvo priverstas startuoti tik iš techninio aptarnavimo zonos.

Dviem taškais – iki 9 - savo taškų taupyklę bendroje pilotų rikiuotėje papildęs K.Vasiliauskas pakilo į 11 vietą.

Pirmauja 24 metų ispanas Andy Saucekas - 28 taškai.

Ketvirtasis šio „Formulės-2“ sezono etapas vyks liepos 17-19 dienomis „Brands Hatch“ trasoje (Didžioji Britanija).