Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 29d. 10:47

„Subaru klubas“ renginių sezoną pradės varžybomis Marijampolės autokroso trasoje

Varžybų akimirka
Rimo Lelecko nuotr. / Varžybų akimirka

Viena aktyviausių automobilių bendruomenių Lietuvoje – „Subaru klubas“ ir toliau tęsia tradicijas rengti varžybas ant žvyro. Tai – jau dvyliktasis šio klubo renginių sezonas. Šių metų varžybos vyks pernai išbandytoje ir pamėgtoje Marijampolės autokroso trasoje, o sezono startas – jau artėjantį šeštadienį, rašoma pranešime.

Dėl galiojančių karantino sąlygų pirmasis renginio etapas numatytas be žiūrovų ir laikantis galiojančių reikalavimų. Pasak renginio organizatorės Jolantos Iselionienės, renginyje dalyviai privalės laikytis karantino taisyklių – turėti veidą dengiančią kaukę ir nesibūriuoti.

Žiūrovai į renginį įleidžiami nebus. Į renginio pirmąjį etapą galės patekti tik dalyviai ir aptarnaujantis personalas.

Rimo Lelecko nuotr./Varžybų akimirka
Rimo Lelecko nuotr./Varžybų akimirka

„Gravel Challenge“ pirmasis šių metų etapas įvyks jau gegužės 30 d. Varžybų formatas ir karantino laikotarpiu išliks nepasikeitęs, tačiau šios varžybos kol kas vyks stipriai ribojant dalyvių skaičių. Dalyvių sąrašas jau užpildytas maksimaliai.

Pirmame šių metu etape savo jėgas išbandyti dalyviai užsiregistravo iš visos Lietuvos. Čia išvysime 17 AWD, 7 FWD, 6 RWD, 13 SPORT, 8 Moterų ir 30 Laisvosios klasės dalyvių.

Rimo Lelecko nuotr./Varžybų akimirka
Rimo Lelecko nuotr./Varžybų akimirka

Marijampolės autokroso trasoje lenktyniausiantys dalyviai skirstomi laiko patikrinta tvarka, grupuojant juos pagal varančiąsias automobilių ašis, o ne gamintoją ar variklio darbo tūrį.

Sport klasėje gali dalyvauti visi, kurių automobiliai yra profesionaliai paruošti sportui, turi saugos lankus, ant jų sumontuotos žvyro dangai skirtos padangos. Taip pat atskiroje įskaitoje varžysi ir moterys. Jų automobiliams apribojimai netaikomi.

Rimo Lelecko nuotr./Varžybų akimirka
Rimo Lelecko nuotr./Varžybų akimirka

Kiekvienai klasei bus skirta po 3 važiavimus. Vienas važiavimas susideda iš trijų trasos ratų. Klasės įskaitoje bus skaičiuojama 2 geriausių važiavimų rezultatų suma. Prieš važiavimus bus 3 susipažinimo ratai visai klasei. Pirmojo automobilio startas numatytas 9 valandą, o varžybas ketinama baigti iki 20 valandos.

„Subaru klubas“ skelbia, kad „Gravel Challenge“ seriją šiemet sudarys keturi etapai. Dalyviai varžysis ne tik dėl įsteigtų taurių, bet ir dėl metinių taškų. Atskirose automobilių (AWD, RWD, SPORT, Moterų) klasėse dalyvių asmeniniai taškai etapo renginyje bus skaičiuojami pagal taškų sistemą, priklausomai nuo užimtos vietos klasėje. Visų etapų taškai bus sumuojami ir sezono gale išaiškės „Gravel Challenge 2020“ sezono nugalėtojai bei prizininkai.

Daugiau informacijos apie artėjantį renginį galima rasti paspaudus čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:06
01:38
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas