Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Subaru“ klubo nariai tradicijų nelaužo – pradėjo aštuntąją „Subaru Versmė 2015“ varžybų seriją

Varžybų akimirka
Andriaus Tubiaus nuotr. / Varžybų akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Lietuvos „Subaru“ automobilių klubas gali pasigirti itin gausiu renginių skaičiumi. Nuo moterų slalomo ar lenktynių kariniuose poligonuose, iki varžybų autokroso trasoje. Būtent į Versmės autokroso trasą sekmadienį ir rinkosi šiuos automobilius vairuojantys entuziastai.

Ukmergės rajone esančioje „Versmės“ autokroso trasoje prasidėjo jau aštuntasis „Subaru Versmė“ sezonas. Jo metu klubo nariai ir renginio svečiai turi retą galimybę savo automobilius išbandyti saugioje ir greitoje trasoje.

Tai pirmasis „Subaru Versmė“ etapas šiemet, kuris į renginį sutraukė per 30 dalyvių.

VIDEO: Evaldo Bartaškos filmuota medžiaga

„Versmės“ autokroso trasos danga buvo sausa, tad dalyviai čia kėlė didžiulius dulkių kamuolius. Trasoje užteko visko. Buvo ir šuolių, ir šiokių tokių kontaktų. Kiekvienas vairuotojas trasoje turėjo įveikti tris ratus ir tą padaryti tris kartus. Geriausių dviejų važiavimų rezultatai buvo sumuojami ir taip paaiškėjo nugalėtojai bei prizininkai klasėje.

„Subaru A2500“ įskaitoje startavo 13 „Subaru“ vairuotojų. Geriausią rezultatą čia parodė Tomas Tarbūnas. Jo laikas trasoje – 5 min. 47,84 sek. Vos trimis sekundėmis lėtesnis buvo Donatas Rudelis, o nuo jo dar šiek tiek nutolęs finišavo trečios vietos prizininkas Tomas Apelianskas.

Andriaus Tubiaus nuotr./Varžybų akimirka
Andriaus Tubiaus nuotr./Varžybų akimirka

„Subaru A2500+“ klasėje dalyviai vairavo turbinomis aprūpintus automobilius. Iš septynių dalyvavusių geriausią laiką čia parodė Gintaras Kuginys. Jis trasoje sugaišo 5 min. 36,99 sek. Karolis Kairys pademonstravo antrą rezultatą. Dar puse sekundės lėtesnis buvo Vidmantas Jankūnas.

Patys greičiausi dalyviai susibūrė „Sport“ klasėje. Čia automobiliai kiekvieno važiavimo metu ant tramplino kilo į orą, važiavo dviem ratais, kėlė dulkių debesis ir kitaip žavėjo publiką. Tarp devynių dalyvių čia greičiausias buvo Giedrius Druteika. Jo rezultatas – 5 min. 23,41 sek. Nuo jo nepilna sekunde atsiliko Domas Raškevičius. Trečias finišavo Egidijus Paplauskas.

Andriaus Tubiaus nuotr./Varžybų akimirka
Andriaus Tubiaus nuotr./Varžybų akimirka

Laisvojoje klasėje galėjo dalyvauti visi „Subaru“ ir kitų gamintojų automobilius vairuojantys asmenys. Jų čia susirinko 11. Greičiausias dar kartą buvo Giedrius Druteika.

Antrą rezultatą pardoė Vidmantas Jankūnas. Trečią – Paulius Novakas. „Subaru“ vairuotojai į greičiausiųjų trejetuką neleido įsiterpti jokio kito gamintojo automobilius vairavusiems dalyviams.

Tiesa, be taurės neliko ir Robertas Dasevičius su „Mazda 323“. Jis laimėjo taurę, kuri buvo skirta greičiausiam renginio svečiui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Subaru Ukmergė
Parašykite atsiliepimą apie Gazas