Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Subaru“ klubo varžybose „Think.Feel.Drive“ trigubą pergalę pasiekė Tadas Petronis

Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Tadas Petronis ir Darius Lapkauskas (antrame plane)
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Šeštadienį nuo ankstyvo ryto „Subaru“ klubo nariai ir šių automobilių gerbėjai rinkosi į Jonavos rajone esančius Gaižiūnus. Čia buvo surengtas jau antrasis greituminio slalomo varžybų serijos „Think.Feel.Drive – 2014 Rukla“ etapas.

Varžyboms užsiregistravo daugiau nei 60 dalyvių. „Subaru“ klubo nariai suteikė galimybę trasoje pasivaržyti ne tik vairuojantiems „Subaru“. Kitų automobilių modelių gerbėjams buvo suformuota svečių klasė. Varžybų dalyviai trasą galėjo įveikti tris kartus, o rezultatas buvo skaičiuojamas sumuojant dviejų geriausių važiavimų rezultatus.

Svečių klasės gretose tarp dešimties lenktynininkų geriausią rezultatą pademonstravo Nerijus Kiseliovas su „Honda Civic“. Nuo jo vos 0,13 sek. atsiliko Aurimas Kiseliovas, sėdęs prie „Honda Integra“ vairo. Trečią vietą iškovojo „Audi“ vairavęs Evaldas Kazlauskas, kuris geriausius rezultatus pademonstavo pirmu ir trečiu bandymu.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Evaldas Kazlauskas

Atskira klasė buvo suburta ir vairuojančioms moterims, kurios savo jėgas panoro išbandyti greituminio slalomo trasoje. Greičiausia varžybų dama tapo Mylita Kiškytė. Ji, vairuodama „Honda Civic“, daugiau nei 4 sekundėmis aplenkė antoje vietoje likusią Eveliną Drilingienę. Kova dėl trečiosios vietos virė tarp Gailutės Kisielienės ir Deimantės Radzevičiūtės. Vos 0,16 sek. pranašumu greitesnė buvo BMW vairavusi Deimantė.

A2500 klasėje, kur dalyviai varžėsi tik „Subaru“ automobiliais, varomais atmosferiniais varikliais, greičiausias buvo Liudvikas Musteikis. Jis aplenkė antroje vietoje likusį Kęstutį Zinevičių ir trečios vietos prizininką Antaną Antanaitį. Beje, nuo trečiosios vietos vos pusė sekundės skyrė šioje klasėje lenktyniavusią merginą Moniką Rinkevičienę.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Antanas Antanaitis

A2500+ klasėje, kurioje „Subaru“ varikliai aprūpinti turbina, įtikinamu pranašumu nugalėjo panevėžietis Tadas Petronis. Lenktynininkas daugiau nei trimis sekundėmis aplenkė antros vietos prizininką Sigitą Peciulevičių. Trečias tarp devyniolikos dalyvių liko Vytis Pauliukonis.

Atsiimti pirmosios vietos apdovanojimo Tadas Petronis žengė ir Sport klasėje. Čia jo persvara buvo dar solidesnė. Artimiausią varžovą, antrą vietą užėmusį Sigitą Peciulevičių panevėžietis aplenkė daugiau nei septyniomis sekundėmis. Į trečią vietą prasibrovė VAZ vairavęs Erikas Šiška.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr./Tadas Petronis

Galiausiai varžybų dalyviai stojo prie starto laisvosios klasės važiavimams. Lenktyniauti čia galėjo ne tik „Subaru“ automobilių vairuotojai, tad klasėje užsiregistravo 15 dalyvių.

Dar vieną apdovanojimą čia susižėrė automobilių sporto klubo „Greičio svajonė“ atstovas Tadas Petronis. Antroje vietoje likęs Vidmantas Jankūnas lyderiui nusileido kiek mažiau nei aštuoniomis sekundėmis. Trečią vietą iškovojo Erikas Trofimov. Visi prizininkai vairavo „Subaru“ automobilius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas