Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 26d. 11:49

Sumaitotą automobilį žemaitis prikėlė naujam gyvenimui

Sumaitotą automobilį žemaitis prikėlė naujam gyvenimui
TomDOm nuotr. / Sumaitotą automobilį žemaitis prikėlė naujam gyvenimui

Šį savaitgalį Klaipėdos autodrome vyks Lietuvos drifto čempionato „Street“ ir „Semi–PRO“ lygos varžybos. Tarp daugiau kaip 80–ies užsiregistravusių dalyvių galima rasti ir naujokų, ir čempionato favoritų, tačiau viena pavardė sąraše organizatorius nustebino. Į Klaipėdos autodrome vyksiančias varžybas užsiregistravo Egidijus Vasiliauskas, kuris prieš keletą savaičių vykusiose varžybose nepataisomai sudaužė savo „Infinity G35“.

Apie tai skelbiama pranešime žiniasklaidai.

„Po „Liqui Moly UpHill Drift“ mes visi faktiškai gedėjome Egidijaus automobilio, – pasakoja renginio organizatorius Linas Ramoška. – Gražus, kokybiškai paruoštas, raudonas „Infinity“ tikrai džiugino akį iki to momento, kai du kartus trenkėsi į atitvarus. Per tą savaitgalį galėjome stebėti masyvų piloto progresą, tad matyt reikėjo tikėtis ir perspaudimo akimirkos. Būtent taip ir nutiko – pirmas smūgis priekiu, tada atšokus nuo atitvaro, smūgis galu. Minus trys atitvaro sekcijos ir tikrai labai graži mašina. Bent jau taip mes galvojome tada.“

Su apmaudu patapšnoję iš Telšių kilusiam Egidijui per petį, renginio organizatoriai ėmėsi „Automotive.lt Drift Camp“ organizavimo – renginio, kuriame Egidijus debiutavo pernai. Sulaukę daugiau kaip 80 dalyvių registracijų ir sukdami galvą, kaip reikės juos visus sutalpinti autodromo teritorijoje, organizatoriai sulaukė skambučio iš Egidijaus.

RD nuotr./Egidijus debiutavo Automotive.lt Drift Camp
RD nuotr./Egidijus debiutavo Automotive.lt Drift Camp

„Visų pirma jis pasiklausė, ar labai daug žalos pridarė, kas iš tiesų labai gražu iš jo pusės. Vos keletas akimirkų po avarijos Egidijus pasiūlė padengti padarytą žalą, tačiau mes jį nuraminome, jog jis turi pakankamai savų problemų. Matyt, žemaitiška prigimtis neleido pasiduoti ir dabar, praėjus kiek mažiau nei mėnesiui, automobilis baigiamas atstatyti. Dar pasiteiravom, ar nepridaryta skubotų sprendimų, tačiau panašu, jog dėka tinkamo pirminio paruošimo ir didelės sėkmės, esminiai agregatai nebuvo pažeisti, o turimas atsarginis automobilis virto donoru kėbulo detalėms.

Gailute.lt nuotr./Sumaitotą automobilį žemaitis prikėlė naujam gyvenimui
Gailute.lt nuotr./Sumaitotą automobilį žemaitis prikėlė naujam gyvenimui

„Infinity“ nėra „BMW“ ir jo dalių negausi taip lengvai, tačiau reikia nepamiršti, jog drifte yra vertinamas vaizdas ir emocija, kurią sukelia dalyvis, tad šį rezultatą tikrai lengviau pasiekti su išskirtiniu, ryškiu modeliu, nei su jau standartu virtusiu trečios serijos „BMW“. Trumpai tariant – feniksas pakilo iš pelenų ir jau šį savaitgalį grįš į areną. Vienintelis rūpestis, matyt, bus nepakartoti Kačerginės pasirodymo, nes betono blokų tikrai bus sočiai“, – šypsosi L.Ramoška.

Lietuvos drifto čempionato etapas Klaipėdos autodrome prasidės šeštadienį popiet – iki pat vakaro vyks treniruočių sesija, o sekmadienį numatomos net dvejos varžybos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie Gazas