Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tauragės miesto šventės metu vyks automobilių slalomo varžybos

Varžybų akimirka
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Varžybų akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmą kartą Tauragės miesto vardas buvo paminėtas 1507 metais, taigi 2017 metais šiam miestui jau sukako 510 metų. Šią apvalią sukaktį miestas mini visą savaitę trunkančia švente, prasidėjusia gegužės 30-ąją ir besibaigsiančią birželio 4 dieną.

Visą šį laikotarpį mieste bus pilna įvairių renginių, parodų, koncertų bei sporto varžybų. Štai penktadienį (birželio 2 dieną) vyks ekstremalaus sporto varžybos, Baltijos galiūnų čempionato antras etapas, o šeštadienį (birželio 3 d.) į šventės kalendorių įtrauktas ir „Eolto-Autogido taurės“ automobilių slalomo varžybų antrasis etapas. Tai Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje vykstanti keturių etapų serija, kurią kuruoja „Kauno autoklubas“.

Po pirmojo etapo Šiauliuose, varžybų dalyviai susitiks Tauragėje, kur tikėtina vėl virs įnirtinga kova iki paskutinių važiavimų. Pasistengti vis gi verta ir dėl to, kad atskirų klasių prizininkai kitame etape gali dalyvauti nemokamai.

Pirmi laimingieji, dešimt pirmojo etapo prizininkų pasinaudojo šia iškovota teisia ir jau laukia starto Tauragėje, kur vėl bandys būti greičiausiais.

Į Tauragės miesto šventės metu vykstančias slalomo varžybas iš anksto užsiregistravo apie 60 dalyvių, kurių dalis startuos dviejose klasėse, o tai reiškia, kad startinių numerių bus apie 80.

Etapo Tauragėje organizatorius Tauragės ASK „Gralis“ dalyviams paruošė sudėtingą trasą.

„Trasa Tauragėje kardinaliai skirsis nuo trasos Šiauliuose – tai bus susuktas slalomas nedidelėje aikštelėje. Pirmajame etape reikėjo spausti akceleratorių ir tinkamai prisistabdyti. Dabar gi šio etapo organizatorius ASK „Gralis" paruošė žymiai techniškesnę trasą, kur reikės demonstruoti kaip vairuotojai moka naudotis ir rankiniu stabdžiu. Tokias trasas paprastai labai efektingai įveikia galine ašimi varomi (RWD klasės) automobiliai, tad žiūrovams turėtų būti vaizdų“, – apie ruošiamą trasą pasakojo „Kauno autoklubo“ atstovas Dainius Sviderskis.

Dalyviai bus suskirstyti į penkias klases, ir kiekvienas jų turės po tris važiavimus. Įskaitai bus imamas vienas geriausias rezultatas iš trijų važiavimų.

Žiūrovams renginys nemokamas, o varžybų startas – šeštadienį, 10 valandą, adresu Dariaus ir Girėno g. 15.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas