Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 4d. 09:57

Techninės komisijos metu V.Žala ir S.Jurgelėnas susidūrė su keista problema: teko imtis grąžto

„Kamanė“ prieš Dakaro techninę komisiją 15min iš Dakaro
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr. / „Kamanė“ prieš Dakaro techninę komisiją

Trečiadienį, sausio 3 d., šalia Peru sostinės Limos esančioje karinėje bazėje įsikūrusiame bivuake (ralio kaimelyje) veiksmo netrūko. Ir nors Vaidoto Žalos bei Sauliaus Jurgelėno („Agrorodeo“) automobilis prieš du mėnesius organizatorių buvo patikrintas Le Havre (Prancūzija), trukdžių išvengti nepavyko.

Su automobiliu susijusius formalumus „Kamanės“ pilotai baigs tvarkyti tik sausio 4 d. Mat iškilo netikėta ir nelaukta kliūtis – jau pačioje techninės komisijos patikros pabaigoje, atėjus nakčiai, teko imtis grąžto.

Visa tai – dėl Dakaro naujovės – saugumo sistemos Iritrack (plačiau žiūrėkite filme). Pasirodo, suderinimų, atliktų Prancūzijoje prieš du mėnesius, nepakako.

Kaip paaiškino Saulius Jurgelėnas, naujam saugumą užtikrinančiam aparatui reikalingi visai kiti laikikliai, nei buvo skelbta anksčiau. Todėl, gavę tą aparatą Limoje ir jį uždėję, mechanikai pamatė, kad jis laikosi tik žemyn galva. Tad naktį teko išardyti Prancūzijoje sumontuotą laikiklį ir gręžti papildomas skylutes.

Todėl komanda užtruko ilgiau, nei planavo, ir pritrūko laiko pabaigti komisijos apžiūrą. Grafiką teks vytis ketvirtadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:09
04:46
07:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas