Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 25d. 16:34

„Techninis projektas-Viada“ komanda sėkmingai baigė ilgų nuotolių lenktynių sezoną

Varžybų akimirka
Komandos nuotr. / Varžybų akimirka

Praėjusį savaitgalį Estijoje, Parnu trasoje įvyko paskutinis šių metų Baltijos šalių ir NEZ ilgų nuotolių lenktynių etapas. Čia varžėsi ir „Techninis projektas-Viada“ ekipa, kuriai pasiektas rezultatas padėjo užsitikrinti prizinę poziciją metinėje rikiuotėje.

Vienas iš komandos lenktynininkų, panevėžietis Giedrius Notkus pasakojo, kad ištvermės lenktynės Estijoje komandai nebuvo itin lengvos, o visų dalyvių planus tądien koregavo lietus.

Tačiau sportininkas teigia esąs patenkintas tiek pasiektu rezultatu, tiek visų komandos vairuotojų progresu. Juolab, kad ekipa dėl su ralio varžybomis susidubliavusios datos buvo priversta praleisti vieną sezono etapą Latvijoje.

Komandos nuotr./Varžybų akimirka
Komandos nuotr./Varžybų akimirka

„Prieš šias varžybas savo klasėje buvome antri ir turėjome tikslą šią poziciją išlaikyti, nes priekyje mūsų varžovai buvo stipriai pabėgę ir juos aplenkti būtume galėję tik jų nesėkmės atveju. Tačiau tai neįvyko.

Į Estiją nuvykome prieš kelias dienas, pasidarėme treniruočių sesiją. Automobilis buvo puikiai sureguliuotas. Padėjo ir inžinierius iš užsienio. Kvalifikacijoje buvome šešti. Lijo lietus. Buvo pakankamai sudėtingos sąlygos, bet rezultatas mus tenkino. Kvalifikaciją važiavau aš pats, nes turbūt daugiausiai patirties turiu važiuojant šlapioje trasoje“, – sakė Giedrius Notkus.

Komandos nuotr./Treniruočių sesija
Komandos nuotr./Treniruočių sesija

Šeštadienį, didžiąją lenktynių dieną varžybas pradėjo Vygandas Urbanas. Komanda jam kėlė užduotį išlaikyti tą pačią poziciją, tačiau sportininkas sugebėjo po starto pakilti iki ketvirtosios vietos. Visgi stengdamasis važiuoti su mažiau rizikos, sportininkas laimėtas pozicijas vėl užleido.

„Antrąją valandą prie vairo sėdau aš. Pakilome vėl iki ketvirtos vietos. Trasa pradėjo džiūti, viskas sekėsi gerai. Gerai viskas klojosi ir kitiems vairuotojams, bet priešpaskutinę valandą vėl prasidėjo lietus. Bandėme važiuoti su slikais per lietų. Ši užduotis teko Vygandui Urbanui. Tačiau šita taktika nepasiteisino. Automobilis buvo per lėtas, todėl turėjome stoti keisti padangas ir nukritome iki devintosios pozicijos.

Buvo likę nedaug laiko iki finišo. Tik paskutiniuose ratuose pavyko aplenkti kitą automobilį ir pakilti iki septintosios vietos. Buvo daug azarto, komanda laikė kumščius, kad tik pavyktų. Pavyko tai padaryti – finišavome septinti, o savo klasėje užėmėme antrą vietą.

Mūsų komanda buvo gerai pasiruošusi. Labai džiaugiuosi Mindaugu Urbanu, kuris parodė labai gerą laiką, geresnį nei mano. Su tuo jį ir sveikinu. Mūsų komanda tobulėja, atsiranda vis geresni rezultatai. Svarbu tik neužmigti ant laurų“, – sakė Giedrius Notkus.

Komandos nuotr./Varžybų akimirka
Komandos nuotr./Varžybų akimirka

Metinėje įskaitoje po šių varžybų „Techninis projektas-Viada“ komanda klasifikuojama vienuoliktoje vietoje, o savo klasėje užėmė antrąją vietą sezone.

„Važiuosime metų pabaigoje į Latviją atsiimti apdovanojimų. Dėkojame rėmėjams – „Techninis projektas“, „Viada“, „Liqui Moly“ ir kitiems, kurie prisidėjo prie mūsų sėkmingo pasirodymo šiame sezone“, – sakė Giedrius Notkus.

Pabaigęs žiedinių lenktynių sezoną Giedrius Notkus netrukus sės į ralio bolidą, nes jau po pusantros savaitės Druskininkų apylinkėse įvyks paskutinis Lietuvos ralio čempionato etapas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas