Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 16d. 11:33

„Tesla“ jau drasko padangas Niurburgringe: „Porsche“ rekordui iškilo pavojus

„Tesla Model S“
„Tesla“ nuotr. / „Tesla Model S“

Pasirodė pirmasis vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas legendinėje Niurburgringo trasoje (Vokietijoje) išbandomas „Tesla Model S“ elektromobilis. „Porsche“ skelbė, kad jų „Taycan“ „yra pats greičiausias tarp keturių durų, elektrinių sportinių automobilių“, o Elonas Muskas į tai gana greitai sureagavo.

Po oficialaus „Porsche Taycan“ elektromobilio pristatymo „Tesla“ vadovas Elonas Muskas iškart pareiškė, kad Niurburgringo-Nordschleife lenktynių trasoje išbandys savąjį „Model S“ ir pabandys pagerinti „Porsche Taycan“ rekordą.

Jau po keleto dienų „Model S“ pagerino „Laguna Seca“ trasos (Kalifornijoje) rekordą ir tuo pačiu buvo originaliai pristatyta naujoji „Plaid Powertrain“ transmisija bei naujo tipo „važiuoklės prototipas“.

O kaip gi Niurburgringas? Elonas teigė, kad „Model S“ jau yra Niurburgringe, tačiau testavimo dar teks šiek tiek palaukti. Anot E.Musko, reikia kruopščiai peržiūrėti ir sureguliuoti Model S, siekiant užtikrinti saugumą Niurburgringo trasoje ir ypač Flugplatz sektoriuje.

Tuo pačiu Elonas paskelbė, kad Niurburgringe bus išbandomas „7-nių vietų Model S“. Įrodymų ilgai laukti nereikėjo.

„Automotive Mike“, Niurburgringo trasos fotografas, paskelbė vaizdo įrašą, kaip išbandomas „Model S“. Elektromobilis buvo bandomas per „Industry Pool“ diena – tokiomis dienomis į trasą yra neįleidžiami eiliniai piliečiai, norintys išbandyti savo automobilių galimybes, tad trasa yra gerokai laisvesnė rimtiems, automobilių pramonės sukurtų automobilių bandymams.

Visgi vaizdo įrašas yra gana trumpas ir neaišku ar čia tas „Model S“, turintis 3 elektros variklius su „Plaid Powertrain“ transmisija.

Yra žinoma, kad „Tesla“ į Niurburgringo trasą atsivežė keletą „Model S“ versijų ir nors kai kurios jų yra modifikuotos, neaišku ar visos jos turi naująją transmisiją bei 7 sėdimų vietų konfigūraciją.

Be to, nors vaizdo įrašo pavadinime ir teigiama, kad tai „Model S“ važiavimas, bandant pagerinti „Porsche Taycan“ rekordą, mažai tikėtina, jog taip yra iš tikrųjų.

Sprendžiant iš važiavimo stiliaus, tai daugiau automobilio ratų draskymas, išdykavimas trasoje, o ne rimtas bandymas siekti greičio rekordo. Bet jei „Model S“ jau išdykauja Niurburgringe, greitu metu oficialiai, iš paties Elono Musko, sužinosime ar pavyks pagerinti „Porsche Taycan“ rekordą.

VIDEO: TESLA MODEL S IS GOING FOR THE PORSCHE TAYCAN NÜRBURGRING RECORD!!
Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:48
00:49
49:40

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas