Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 2d. 12:41

Trečiame „Moterų slalomo 2016“ etape paaiškės šių metų pirmenybių nugalėtojos

Varžybų akimirka
Valdo Čičinsko / fotovaldas.com nuotr. / Varžybų akimirka

Rugsėjo 3 d., šeštadienį, Vilniuje vyks jau trečiasis „Moterų slalomo 2016“ „Liqui Moly“ taurei laimėti etapas, kurį rengia viena aktyviausių automobilių bendruomenių Lietuvoje – „Subaru“ klubas.

Šį kartą slalomo varžybos vyks „N40 vyrų autoklubo“ teritorijos aikštelėje. Slalome varžysis ir kitų dviejų etapų dalyvės, ir varžybų naujokės, o susumavus visų etapų rezultatus bus paskelbtos „Moterų slalomo 2016” pirmenybių „Liqui Moly" taurės nugalėtojos.

Šis renginys organizuojamas jau trejus metus iš eilės ir pasižymi vienu išskirtiniu bruožu. Prie vairo – tik moterys. Tiesa, organizatoriai čia laukia ir vyrų, kurie galės talkinti savo damoms patarimais, kaip geriau įveikti vieną ar kitą atkarpą bei nepasiklysti trasoje. Renginį organizuojančio „Subaru“ klubo atstovai tikina, kad moterų slalomo tikslas – suburti vairuojančias moteris į draugišką bendruomenę, skatinti vairavimo įgūdžių tobulinimą ir saugų vairavimą, paraginti moteris aktyviau dalyvauti autosporto renginiuose.

VIDEO: „Moterų slalomo“ pirmasis etapas

Pasak renginį organizuojančios „Subaru Klubo“ prezidentės Jolantos Iselionienės, trečiajame etape dalyvių laukia visiškai nauja trasa, kadangi automobilių slalomo varžybos vyks naujoje vietoje - „N40 vyrų autoklubo“ teritorijos aikštelėje V. A. Graičiūno g. 20, Vilniuje.

Kiekvienai dalyvei varžybose bus skiriama ne mažiau trijų važiavimų, o rezultatams fiksuojama dviejų geriausių važiavimų rezultatų suma. Kaip ir kitose varžybose, dalyvės bus skirstomos į tris pagrindines klases: „Subaru“, „Svečių“ ir „Sport“. Esant norui, galima registruotis ir į „Laisvąją“ klasę, kurioje vyks papildomi važiavimai ne įskaitai.

Justo Lengvino / rally-video.eu nuotr./Varžybų akimirka
Justo Lengvino / rally-video.eu nuotr./Varžybų akimirka

Visos merginos trasoje kovos dėl „Liqui Moly“ taurės, o įgaliotas „Subaru“ markės automobilių atstovas – „JMA centras“ įsteigė specialų prizą „Subaru“ klasei.

Nugalėtojos lauks savaitgalis su naujuoju „Subaru XV“ automobiliu, pilnu degalų baku. Atskirose automobilių klasėse dalyvių asmeniniai taškai etapo varžybose bus skaičiuojami pagal taškų lentelę ir sumuojami.

Slalomo dalyvių laukia gausūs ir kitų rėmėjų prizai, kurių netrūksta kiekvienose varžybose. Trečiojo „Moterų slalomo 2016“ dalyvėms talkins profesionali lenktynininkė ir ralio šturmanė Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė.

Numatyta, kad pirmas automobilis trasoje pasirodys 10 valandą. Organizatoriai kviečia ir žiūrovus, kuriems šis reginys nieko nekainuos. Varžybų vieta - „N40 vyrų autoklubo“ teritorijos aikštelė, V. A. Graičiūno g. 20, Vilnius. Tuo tarpu metiniai Moterų slalomo pirmenybių apdovanojimai įvyks šeštadienį vakare, 21:30 val., klube „Distilerija", adresu Vilniaus g. 28.
Į iškilmingą metinių apdovanojimų vakarą organizatorė kviečia visų slalomo etapų dalyves ir svečius.

Daugiau informacijos apie „Moterų slalomą“ galite rasti www.subaruklubas.com ir „Facebook“ paskyroje.

Renginio skelbimas
Renginio skelbimas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas