Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 11d. 16:10

Trečioji Maroko ralio diena: kopas keičia akmenys

Tomas Mickus
STORM Media LT / Tomas Mickus
Trečioji Maroko diena lietuviams prasidėjo nuo blogų žinių. Paryčiais organizatoriai iš vakar dienos greičio ruožo pargabeno Laisvydo Kanciaus keturratį. Išardžius motorą paaiškėjo, kad sutaisyti jo neįmanoma, o nauju, paruoštu Dakarui Laisvydas nutarė nerizikuoti, todėl šiandien jau susikrovė daiktus ir išvyko į Marakešą iš kur parskris namo, rašoma pranešime.

Tuo metu likusių dviejų lietuviškų ekipažų laukia 603 km kelias. Nuo bivuako iki greičio ruožo starto reikės važiuoti 76 km, greičio ruožo ilgis 340 km – septyniais daugiau negu vakar, o parvažiuoti atgal į nakvynės vietą teks nuvažiuoti dar 187 km.

Kartais tie ilgi parvažiavimai tampa nemenku iššūkiu – vakar Rokas Baciuška turėjo beveik šimtą kilometrų po greičio ruožo važiuoti su kreivu ratu – linkusi galinė ašis tapo iššūkiu ne tik lenktynėse, bet ir pakeliui namo – ratas galėjo nulūžti bet kuriuo metu.

Laimei, Roko bagis per naktį buvo sutvarkytas ir šiandien jis jau skrieja toliau. Šios dienos greičio ruožas yra beveik be smėlio kopų, tad naujokams smėlyje, tokiems kaip Tomas Mickus ir Rokas Baciuška tai bus kažkuria prasme atokvėpio diena. Kopų šiek tiek bus, bet tik epizodiškai.

Tačiau lenktynininkų laukia labai akmenuotos vietos – itin aštriais akmenimis nusėtos dykvietės – anot lenktynių organizatoriaus Davido Casteros, naviguoti šiose vietovėse bus labai sudėtinga, tad šiandien daug darbo laukia šturmanams, ar tiksliau navigatoriams, kaip tuos, kurie sėdi šalia vairuotojų vadina ralio reidų dalyviai.

Anot organizatorių, greičio ruožas driekiasi vaizdingomis Tassilis regiono vietovėmis, visiškai šalia kalnų, tačiau pasiklysti čia bus labai lengva. Rokas Baciuška/Oriol Mena startavo 14.16 val. Lietuvos laiku, Tomas Mickus/Darius Leskauskas greičio ruožą pradėjo 15.15 val. Lietuvos laiku.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

00:21
41:07
04:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas