Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 12d. 10:23 , Atnaujinta: 2021 spalio 12d. 16:08

Trečioji Maroko ralio diena pažymėta puikiais lietuvių rezultatais

Rokas Baciuška
STORM media LT nuotr. / Rokas Baciuška
Trečiame Maroko ralio greičio ruože nuo bivuako iki greičio ruožo starto reikėjo važiuoti 76 km, greičio ruožo ilgis – 340 km. Po finišo atgal į nakvynės vietą teko įveikti dar 187 km, tad diena buvo tikrai sunki. Nepaisant to, lietuvių rezultatai čia nudžiugino.

Rokas Baciuška su Oriol Mena startavo pirmieji iš lietuvių ir iš karto ėmė greitėti. Lietuviui teko lenkti daugiau kaip dešimt konkurentų, o daryti tai akmenuotoje dykynėje nėra lengva – menkiausias išvažiavimas iš trajektorijos gresia mažų mažiausiai prakirstu ratu.

Vienu metu taip ir atsitiko – sportininkai prarado apie tris minutes keisdami ratą, tačiau finišavo ketvirti savo klasėje ir kilstelėjo bendroje lentelėje aukštyn.

„Šiandien buvo mano diena – Oriolis neklydo, tiksliai navigavo, nors prieš startą organizatoriai sakė, kad bus labai sunki navigacija.

Man, kadangi nebuvo kopų, irgi nebuvo didelio vargo, galėjau lėkti geru tempu tik dulkės labai trukdė – prisivijus konkurentą niekaip negali jo lenkti nes nieko nesimato. Bet nieko, šiandien buvo gera diena“, – po finišo sakė Rokas Baciuška.

Tomas Mickus ir Darius Leskauskas šiandien kiek netikėtai važiavo gerokai mažiau negu tikėtasi. Pravažiavus du šimtus kilometrų organizatoriai nutraukė atviros, „Open“ klasės dalyvių greičio ruožą dėl avarijų gausos – tiesiog neliko pagalbos sraigtasparnių, todėl lenktynių tęsti dėl saugumo buvo nebeįmanoma.

Lietuviai važiavo savo tempu ir pasirodė puikiai – trečia vieta klasėje.

„Neturėjom didesnių incidentų, tik neutralizacijos zonoje Darius pastebėjo, kad vieno rato diskas sulūžęs, nors padanga kažkaip stebuklingai vis dar išlaikė orą. Turėjom dar septynias minutes iki lenktynių restarto, tai greitai pasikeitėm ratą ir išvažiavom nieko nepraradę. Mums gera diena – saugiai išlaikome savo tempą ir savo poziciją,“ – po finišo sakė Tomas Mickus.

Šiandien sportininkų laukia skirtingi greičio ruožai – Rokas Baciuška važiuos 367 km ilgio greičio ruožą, o Tomas ir Darius – trisdešimt kilometrų mažiau.

Rokas Baciuška greičio ruožą pradeda 13.45 val. Lietuvos laiku, o Tomas Mickus – 14.54 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas