Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 23d. 12:53

Ukmergės rajone – žvyro ir gaudžiančių variklių fiesta

Varžybų akimirka
Andriaus Tubiaus nuotr. / Varžybų akimirka
Šeštadienį Ukmergės rajone esančioje „Viada“ autokroso trasoje įvyko antrasis „Gravel Challenge“ etapas. Tai senas tradicijas turintis renginys benzingalviams, norintiems pagerinti savo vairavimo įgudžius saugioje trasoje bei pasivaržyti su kitais bendraminčiais. Iš viso į antrąjį „Gravel Challenge“ etapą atvyko 45 dalyviai, tarp jų ir viena moteris, rašoma „Subaru Klubo“ pranešime spaudai.

Nuo pat aštuonių ryto iki šeštos vakaro vykusių važiavimų metu iš viso „Viados“ trasoje įvyko 195 važiavimai, įveikti net 585 ratai. Šių varžybų principas – į klases pagal techniką suskirstyti sportininkai gauna tris važiavimus po tris ratus trasoje, galiausiai sudėjus du geriausių važiavimų laikus paaiškėja ir varžybų nugalėtojai, tačiau trasoje kontaktinė kova nevyksta.

Pirmieji su dar labai šlapia trasa kovoti pradėjo jungtinė priekiu ir galu varomų automobilių klasė. Tarp priekiu varomų automobilių greičiausias buvo Valentinas Junevičius, antras liko Edgaras Kurauskas, o trečias – Artūras Lipavičius. Tarp galine ašimi varomų automobilių greičiausias buvo vienas jaunesnių renginio dalyvių Markas Buteikis, vairavęs BMW. Antroje vietoje liko Virginijus Raulušaitis, o trečias – Martynas Simaška iš Kauno.

Renginio organizatoriai Markui Buteikiui įteikė specialią greičiausio jaunių įskaitos dalyvio taurę, tačiau Markas nusprendė ją perleisti jauniausiam šioje įskaitoje važiuojančiam dešimtmečiui Kerniui Šulinskui, vairuojančiam „Toyota Yaris“ automobilį.

Vėliau, šiek tiek pradžiuvus trasai, joje pasirodė labai gausi, net 19 dalyvių turėjusi visais ratais varomų automobilių klasė, kurioje dominavo „Subaru“. Čia greičiausias buvo Vytautas Grubliauskas, antras liko Justas Paškevičius, trečias – Rimvydas Mankus.

Visiškai sausa trasa ir idealiomis sąlygomis džiaugėsi Sport klasė, kurioje pirmas puikiai automobilių sporto pasaulyje žinomas lenktynininkas Paulius Novakas, antroje – Tomas Smirnovas, o trečioje Ugnius Terekas. Galiausiai renginio desertu tapo laisvoji klasė, kurioje net 20 dalyvių. Čia antrą pergalę šventė Paulius Novakas, antroje liko Rolandas Tučkus, o trečia vieta džiaugėsi Tomas Smirnovas. Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti „Liqui Moly“, „Kartlandas“, bei „Spark Energy“ dovanomis.

Trečiasis „Gravel challenge“ renginys planuojamas rugsėjo 18 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:01
25:57
07:19

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas