Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Švedas liko be Prezidentės taurės

Ralio „Aplink Lietuvą 2009“ nugalėtojams skirta Lietuvos Respublikos Prezidentės D.Grybauskaitės taure džiaugėsi meistrų-veteranų įskaitoje geriausiai pasirodęs A.Rymonio ir S.Praninsko ekipažas
A.Brazaičio nuotr. / Ralio „Aplink Lietuvą 2009“ nugalėtojams skirta Lietuvos Respublikos Prezidentės D.Grybauskaitės taure džiaugėsi meistrų-veteranų įskaitoje geriausiai pasirodęs A.Rymonio ir S.Praninsko ekipažas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Įspūdingą pergalę paskutiniajame Lietuvos automobilių ralio čempionato (LARČ) etape – ralyje „Aplink Lietuvą 2009“ – iškovojęs Vytauto Švedo ir Žilvino Sakalausko ekipažas liko apstulbęs, kai iškilmingoje apdovanojimo ceremonijoje Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės taurė suspindo ne jų, o meistrų-veteranų įskaitoje geriausiai pasirodžiusių Algirdo Rymonio ir Sauliaus Praninsko rankose.

A.Brazaičio nuotr./Ralį „Aplink Lietuvą 2009“ profesionalų įskaitoje laimėjęs V.Švedo (d.) ir Ž.Sakalausko duetas buvo apdovanotas Susisiekimo ministro E. Masiulio taure
Ralį „Aplink Lietuvą 2009“ profesionalų įskaitoje laimėjęs V.Švedo (d.) ir Ž.Sakalausko duetas buvo apdovanotas susisiekimo ministro E.Masiulio taure.

„Nuoskauda jaučiasi, – 15min.lt vakar prisipažino neįtikėtinu sprintu paskutiniuose „Aplink Lietuvą 2009“ greičio ruožuose pergalę išplėšęs geriausias Lietuvos lenktynininkas. – Aišku, labai džiaugiuosi ir susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio taure, tačiau visa motyvacija ir kova vyko norint laimėti Prezidentės taurę.“

Kad bus apdovanotas ne pagrindiniu ralio „Aplink Lietuvą 2009“ prizu, skirtingai nei nurodyta šių varžybų papildomuose nuostatuose, V.Švedas tikino sužinojęs tik per apdovanojimų ceremoniją.

Iš mano pusės – akmuo į organizatorių daržą ir gana nemažas, - sakė V.Švedas.

„Iki paskutinės sekundės galvojau, jog būsiu apdovanotas Prezidentės taure, nes visur – tiek papildomuose nuostatuose, tiek ralio reglamentuose – taip ir yra įvardyta, – sakė 5-ojo LARČ etapo nugalėtojas. – Kodėl įvyko kitaip? Šito paaiškinti negaliu. Iš mano pusės – akmuo į organizatorių daržą ir gana nemažas. Dėl keisto „Aplink Lietuvą 2009“ formato iki paskutinės minutės svarsčiau, ar man naudinga dalyvauti šiose varžybose ir pagarba valstybės vadovei buvo vienas iš pagrindinių argumentų startuoti. Tad, jeigu ateityje dar sykį susiklostytų tokia situacija, kad iki paskutinės akimirkos dvejočiau, ar dalyvauti tokiose lenktynėse, turbūt, kad mano apsisprendimas būtų kitoks.“

Nuostatai – taisytini

Ralio „Aplink Lietuvą 2009“ organizatorius Aleksandras Remiševskis sutiko, kad varžybų nuostatus reikėtų aiškiau suformuluoti.

„Gal ne visai teisingai buvo susiklosčiusi praktika, kad LARČ etapas buvo sutapatinamas su raliu „Aplink Lietuvą“. Čia čempionato etapas yra tik sudėtinė varžybų dalis. Ralio „Aplink Lietuvą“ tradicijos yra tokios, kad aukščiausią apdovanojimą turi gauti tas, kas perimetru apvažiuoja aplink Lietuvą. Labai mūsų mylimi ir gerbiami sportininkai šiemet važiavo tik labai nedidelę dalį šios trasos – jei visa trasa yra per 800 km, tai sportininkų greičio ruožai sudarė apie 85 km. Įsivaizduokite, jūs važiuojate Kauno, Ukmergės ir Anykščių rajonuose, o paskelbiama, kad gauni ralio „Aplink Lietuvą“ apdovanojimą. Tai, sakyčiau, yra nelabai gražu. Tačiau tikrai noriu pripažinti, kad dokumentuose galbūt reikėtų arba iš tikrųjų reikia parašyti taip, kad nebūtų dviprasmybių“, – susidariusios situacijos aplinkybes aiškino varžybų organizatorius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas