Vasiliauskas „Formulės 2“ lenktynėse finišavo antras

Vokietijoje vykstančio aštuntojo „Formulės 2“ čempionato etapo pirmosiose lenktynėse šeštadienį antras finišavo Kazimieras Vasiliauskas.
Kazimieras Vasiliauskas
K.Vasiliauskas finišavo antras / Promosporto nuotr.
Temos: 1 Vokietija

24 ratus lietuvis įveikė per 40 minučių 27,775 sekundės, finiše 15,793 sekundės pralaimėjęs lenktynių nugalėtojui britui Deanui Stonemanui.

Trečiąją vietą šeštadienio lenktynėse užėmė kitas Didžiosios Britanijos lenktynininkas Jolyonas Palmeris:

1. Deanas Stonemanas (D. Britanija)    40 min. 11,982 sek.
2. Kazimieras Vasiliauskas        atsiliko 15,793 sek.
10. Ricardo Teixteira (Angola)            1:21,057

Po penkiolikos sezono lenktynių ketvirtą kartą ant prizininkų pakylos užlipęs K. Vasiliauskas su 110 taškų bendrojoje čempionato įskaitoje tebėra septintas ir nuo lyderiu tapusio brito Deano Stonemano atsilieka 132 taškais.

Lyderio poziciją praradusio brito Jolyono Palmerio sąskaitoje – 236 taškai, o trečiąją vietą su 128 taškais užima austras Ph. Engas:

1. Deanas Stonemanas (D. Britanija)         242 tšk.