Vasiliauskas po dviejų „Formulės-2“ lenktynių etapų – šeštas

Dvejomis lenktynėmis Didžiojoje Britanijoje sekmadienį prasidėjo 2010 metų sezono „Formulės-2“ lenktynės, kuriose dalyvauja ir Kazimieras Vasiliauskas.
K.Vasilaiuskas iš „Formulės 2“ keliasi į kitą klasę
Pirmosiose sekmadienio 23 ratų lenktynėse K.Vasiliauskas finišavo penktas, o antrajame etape buvo septintas. / Promosportas.lt nuotr.

Septintąją vietą praėjusiame sezone galutinėje įskaitoje užėmęs Lietuvos lenktynininkas, sekmadienį dvejuose etapuose surinko 16 taškų ir kol kas užima šeštąją vietą.

Sezono lyderiu tapo britas Jolyonas Palmeris (43 tšk.), lenkiantis austrą Philippą Engą (37 tšk.) bei rusą Sergejų Afanasjevą (23 taškai):

Pirmosiose sekmadienio 23 ratų lenktynėse K.Vasiliauskas finišavo penktas, o antrajame etape buvo septintas. Kitas „Formulės-2“ čempionato etapas vyks balandžio 30 - gegužės 2 dienomis Maroke.