Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 11d. 12:39

Velžio gimnazijos moksleiviams ir mokytojams – artima pažintis su automobilių slalomu

Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr. / Varžybų akimirka

Šeštadienį Velžio gimnazijoje surengtas neeilinis renginys. Automobilių sporto klubas „Ladasport“ švietimo įstaigos moksleiviams ir mokytojams pasiūlė išmėginti jėgas slalomo varžybose ir iš arčiau susipažinti su automobilių sportu.

„Galimybę susitikti su vyresnių klasių moksleiviais svarstėme jau senokai, tačiau neturėjome tam tinkamo automobilio, o ir laisvo laiko rasti sunku.

Tačiau prieš porą savaičių, pasikalbėję su Velžio gimnazijos dešimtosios klasės moksleiviais, jų tėvais bei mokytojais, gavę gimnazijos vadovų sutikimą, nusprendėme surengti automobilių slalomo varžybas“, – sakė automobilių sporto klubo „Ladasport“ vadovas Dalius Draugelis.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Moksleiviai varžėsi „Mitsubishi Colt“ automobiliu, kuriame įrengtas papildomas stabdžių pedalas. Greta vairuotojų kartu važiavo „Ladasport“ klubo nariai, kurių pagrindinis tikslas buvo paaiškinti jaunimui, jog automobilis yra gera susisiekimo priemonė.

Jis gali būti geras „draugas“, tačiau netinkamai juo naudojantis gali būti „priešas“, o pasekmės nesuvaldžius automobilio gali būti gan skaudžios.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Mokytojai ir tėvai važiavo „Lada“ automobiliu, todėl slalomo varžybų pavadinimas – Velžio gimnazijos moksleivių iššūkis „Aplenk mane su Lada“.

Absoliučioje įskaitoje geriausią rezultatą parodė Laura Draugelytė – 1 min. 4,21 sek. tačiau ji važiavo ne įskaitoje. Jos rezultatas buvo skaičiuojamas tik komandinėje įskaitoje, kurioje moksleiviai finišavo pirmi, antra vieta atiteko mokytojų komandai, trečia – tėvų komandai.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Visi dalyviai buvo apdovanoti prisiminimų medaliais. Komandos buvo apdovanotos stikliniais trofėjais ir šakočiais, už kuriuos organizatoriai dėkoja šio renginio rėmėjui – Kęstučiui Vaitkevičiui ir jo įmonei „Kęsto karališkasis šakotis“.

Asmeninė įskaita

Moksleiviai:

 1. Mantas Pinigis 1 min. 4,92 sek.
 2. Aivaras Silickas 1 min. 6,87 sek.
 3. Vidmantas Januška 1 min. 11,83 sek.

Mokytojai:

 1. Vidmantas Daunoravičius 1 min. 5,04 sek.
 2. Sandra Petrovienė 1 min. 7,74 sek.
 3. Kęstutis Bražinskas 1 min. 12,26 sek.

Tėvai:

 1. Regina Draugelienė 1 min. 14,57 sek.
 2. Rimanta Žukienė 1 min. 15,83 sek.
 3. Sigita Jasiūnienė 1 min. 27,43 sek.


Artimiausias planuojamas automobilių sporto klubo „Ladasport“ renginys vyks jau kitą savaitgalį Gustonių pakilimo take. Tai bus 2016-ųjų metų sezono uždarymo slalomas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas