Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 17d. 10:50

Verslininkai susirungs prie automobilio vairo

„BMW M235i“ reklamos filmavimas
BMW nuotr. / „BMW M235i“

Spalio 2 d. vienintelėje Lietuvoje specialioje automobilių bei motociklų žiedinių lenktynių trasoje – Kačerginės „Nemuno žiede“ – susiburs verslo atstovai ne tik netradiciškai praleisti laisvalaikį varžantis bei tobulinant vairavimo įgūdžius, bet ir keisis įžvalgomis lyderystės tema.

„Lyderio taurė 2014“ – pirmasis, išskirtinis ir analogų neturintis sporto renginys, skirtas tik verslo sektoriui – aukščiausio lygio vadovams. Šį projektą sudarys dvi pagrindinės dalys: dalyvių įnirtinga kova sėdint prie automobilio vairo ir praktinės diskusijos bei įžvalgos, skirtos visur ir visada siekiantiems pelnyti geriausiojo vardą. „Tikras lyderis visuomet savo veiksmus numato keliais žingsniais į priekį. Todėl nusprendėme renginio programą organizuoti taip, kad dalyviai ne lenktyniautų, o intelektualiai varžytųsi“, – teigė renginį organizuojančios įmonės „AJ Solutions“ direktorė Justė Paražiskaitė. 

Trijų skirtingų „Lyderio taurės 2014“ varžybų trasų autorius – buvęs lenktynininkas, gerai žinomas automobilių sporto treneris Jonas Dereškevičius. Kiekvieno važiavimo metu šalia vairuotojo BMW markės automobiliuose sėdės profesionalus ir būtent šiam renginiui papildomai instruktuotas specialistas. 

Anot organizatorių, BMW markės automobiliai pasirinkti neatsitiktinai, tai pripažinimo, išskirtinumo, bei sėkmingos asmenybės ženklas. Kartu tai žingsniu priekyje esančios inovacijos, bei technologijos, sukurtos pirmiausiai vairuotojui, taip leidžiančios patirti išskirtinį vairavimo malonumą.

Žiemą ir vasarą keičiasi, ar bent turėtų keistis, vairuotojo reagavimo principai. Todėl reikia erdvios ir saugios teritorijos, kurioje būtų galima pasipraktikuoti

Automobilius renginiui suteikusios įmonės „Krasta Auto Kaunas“ vadovas Vaidotas Nortkus džiaugiasi kad jo atstovaujama bendrovė gali prisidėti prie renginio suteikdama renginio dalyviams galimybę išbandyti pačius dinamiškiausius bei azartiškiausius BMW automobilius: „Manau, teigiamų emocijų tikrai netruks, juolab kad mums tai yra galimybė pademonstruoti realybėje ką reiškia BMW vairavimo malonumas“.

J. Dereškevičiaus teigimu, efektyviausias būdas išvengti nelaimingų atsitikimų kelyje – du kartus metuose atsidurti ten, kur būtų „išvalomos smegenys“. „Žiemą ir vasarą keičiasi, ar bent turėtų keistis, vairuotojo reagavimo principai. Todėl reikia erdvios ir saugios teritorijos, kurioje būtų galima pasipraktikuoti. Gerai, jei šalia sėdi instruktorius, kuris lemia, kad vyktų mokymasis, o ne žaidimas“, – teigia automobilių sporto treneris. 

Visos trys trasos leis susimąstyti, kaip vairuotojas elgiasi prie vairo ir pažiūrėti, ar galima kažką atlikti geriau. „Lyderio taurės“ dalyviai ne tik pasipraktikuos – didės saugumas kelyje, bet ir mažins stresą, kuris vairuojant yra pakankamai didelis.

Prieš vairavimo rungtis vyksiančiose praktinėse diskusijose dalyvaus ir įžvalgomis apie lyderystę keisis Lietuvos inovacijų centro atstovas Kauno regione Gytis JUNEVIČIUS. Tarptautinių konferencijų lektorius, „Enterprise Europe Network“ klasterių darbo grupės narys ir fasilitatorius susirinkusius dalyvius kvies diskutuoti filosofiniais klausimais „Ar lyderiu gimstama, ar tampama?“ Renginyje verslumo ir lyderystės temomis diskutuos ir kiti žinomi teoretikai ir praktikai. 

Šis projektas – ne tik išskirtinė pramoga, bet ir galimybė rasti galimus bendradarbius ir verslo partnerius. Anot G. Junevičiaus, proga susiburti ir skirtingose lyderystės srityse įgytomis patirtimis pasidalinti yra labai naudinga. „Visi lyderiai turi ir bendrų, ir išskirtinių bruožų, iš kurių galima pasimokyti kitiems dalyviams. Diskusijų metu įgyjama naujų patirčių, iš lektorių sužinoma naujausių tendencijų“, – teigia G. Junevičius.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

„Daugiau šypsenos“

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Vardai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas