Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 19d. 19:17

Vienos didžiausių „Enduro rally“ varžybų Baltijos šalyse sudrebins Pabradės poligoną

Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr. / Varžybų akimirka

Jau spalio 5-ą dieną Pabradės poligone bus duotas startas trečiam šių metų sezono „Enduro rally“ etapui. Jo metu savo jėgas išmėgins keli šimtai dalyvių, suskirstytų į klases pagal jų vairuojamą techniką.

Spalio 5-ą dieną, šeštadienį Pabradės poligone įvyksiančios „Enduro rally“ varžybos drąsiai gali vadintis vienomis didžiausių Baltijos šalyse. Jau trylika metų besitęsianti varžybų tradicija šiemet prie starto suburs per 400 dalyvių, motociklais ir keturračiais važiuosiančių šešiose įskaitinėse ir vienoje papildomoje klasėje.

„Visada malonu organizuoti bekelės mėgėjų šventę. Pabrėžiu – šventę, nes kai suburi gausybę dalyvių, tai nuotaikos visada būna geros. Čia kiekvienas gauna tai, ko atvyksta, tačiau galimybė pamatyti senus bičiulius ir dar pasigalinėti tarpusavyje visuomet renginiui suteikia papildomo žavesio. Man kartais atrodo, kad spalio 5 dieną nedalyvauja tik savo motociklų nespėję suremontuoti sportininkai arba tie, kam sutapo renginių datos“, – pasakoja varžybų organizatorius Paulius Albertavičius.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Šiose varžybose dalyvių laukia apie 20 kontrolinių punktų, kuriuos norint pasiekti teks pademonstruoti savo sugebėjimus važiuoti ir orientuotis miško keliukuose, takeliuose, kvartaluose bei kirtavietėse. Desertui paruošti ir sunkiai pravažiuojami bei smėlio ruožai, todėl dėl pergalės čia reikės gerokai paplušėti. Lengviau bus nebent tiems, kurie užsiregistruos „Tourist“ įskaitoje.

„Daugybę metų organizuodami „Enduro rally“ varžybas aiškiai suprantame, kad labai didelę reikšmę sudaro vieta, todėl ne be reikalo maršrutas driekiasi karinio poligono teritorijoje. Kas nėra čia buvęs, neįsivaizduoja, kokia tai specifinė vieta, kuri traukia kiekvieną čia jau buvusį. Ji yra praktiškai uždrausta viešam naudojimui. Tik dėka kariuomenės teigiamo požiūrio į motociklininkus ir mūsų organizatorių atsakingo elgesio, gavome vienos dienos „langą“, kada galime panaudoti poligono smėlio ruožus varžyboms.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Kiekvienais metais dėmesį skiriame mūsų stipriausiems dalyviams ir visiškiems naujokams, kurie dažniausiai startuoja „Tourist“ klasėje. Pastariesiems viskas supaprastinta iki minimumo, svarbiausia tik turėti tinkamą techniką ir partnerį ar kelis, nes individualiai dalyvauti draudžiama. Įveikti organizatorių paruoštą maršrutą būna tikras iššūkis, tačiau tai labiausiai ir traukia dalyvius“, – sakė renginio organizatorius Paulius Albertavičius.

Trečiasis, finalinis „Enduro ralio“ etapas turėtų būti intriguojantis ir patiems dalyviams, nes geriausi iš geriausiųjų bus kviečiami į Lietuvos motociklų sporto federacijos iškilmingus metų apdovanojimus.

Šeštadienį renginys prasidės 10 val., o finišas numatomas tą pačią dieną apie 18 val. Apdovanojimų ceremonija planuojama 20 val., o iki to laiko vyks nuotraukose užfiksuotų įsimintiniausių varžybų momentų peržiūra.

Tradiciškai šių varžybų rėmėjai paruoš vertingus prizus nugalėtojams ir prizininkams, o visi dalyviai gaus atminimo diplomus už įveiktą tikrai nelengvą, iki 100 kilometrų distancijoje nusidrieksiantį maršrutą.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Net jei neturite partnerio, su kuriuo kartu galėtumėte startuoti lenktynėse, organizatoriai yra pasiruošę ištiesti pagalbos ranką. Varžybų interneto svetainėje vyksta registracija tų, kurie ieško sau kolegos šiam nuotykiui poligone.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracijos formą rasite paspaudę šią nuorodą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:13
38:16
01:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas