TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

VII „ARTkart“ etapas: apžvalga

„ARTkart“ varžybos Marijampolės kartodrome
Vitalijos Papukaitės nuotr. / „ARTkart“ varžybos Marijampolės kartodrome
Šaltinis: Kartingistas.lt
0
A A

Rugsėjo 8 dieną, Marijampolės ("Sūduva Motorsport" kartodromas) kartodrome praūžė paskutinis "ARTkart" 2012 taurės etapas. Šiame etape dalyvavo komandos ir sportininkai. Kaip ir rašiau ankščiau beveik visose klasėse nugalėtojas turėjo paiškėti tik pasibaigus šiam etapui. Oro sąlygos buvo geros parodyti gerus laikus Marijampolės kartodrome ir surinkti likusius taškus šių metų taurės varžybose, užimant kuo aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje savo klasėje.

„Honda 160“ klasėje, kurioje važiuoja vaikai nuo 8 iki 15 metų, dalyvavo 13 lenktynininkų. Šiose varžybose tikru lyderiu buvo Andrius Grigaitis (Nr.22, PETRAŠIŪNAI). Jis buvo greičiau ir treniruotėse, ir visuose įskaitiniuose važiavimuose. Turnyrinėje lentelėje, iki šio etapo jis pirmąją vieta dalijosi kartu su Marium Povilaičiu (Nr.90, LMITKC). Jie buvo surinkę po lygiai taškų. Šiame etape Mariui ne taip gerai pasisekė kaip Andriui, jis užėmė 4-ą vietą. 2-ą vietą užėmė Kristupas Žukauskas (Nr.7, „ARTkart“), trečią Paulius Židoveinis (Nr.28, LMITKC).

AR120 Light klasėje varžėsi 5 lenktyninkai, nuo 12 metų. Šioje klasėje šeštadienį buvo greičiausias Jonas Kaminskas („One Racing“). Sezone Jonas iš 14-os važiavimų tik 3-uose buvo trečias, visuose kituose jis užimdavo pirmąsias vietas. Marijampolėje 2-ą vietą užėmė Julius Gudelis (Nr.8, LMITKC), trečias atvažiavo Michail Klonovskij (Nr.27, LMITKC).

Gausiausioje dalyvių skaičiumi „ART120 Heavy“ klasėje varžėsi 12 lenktynininkų, kurių leistinas amžius nuo 15 metų. Paskutiniajame etape pirmą vietą užėmė Denas Marcinkevičius (Nr.19, „One Racing“). Kuris taip pat pirmas buvo ir 3-ose paskutiniuose etapuose. Antras buvo Rytis Reinis (Nr.12, „ARTkart“), trečias Karolis Vilkaitis (Nr.3, „One Racing“).

„Championkart“ klasėje varžėsi 10 lenktynininkų. Sezono metu čia lyderiai keitėsi beveik kiekvienose lenktynėse. Arši kova vykdavo tarp visų dalyvų, o ypač tarp lyderiaujančių 3-4 lenktynininkų. Paskutiniajame etape, visuose važiavimuose greičiausias buvo ir etapą laimėjo Marius Gabrijolavičius (Nr.24, „ARTkart“). Pirmame važiavime buvęs trečias, tačiau antrame užėmęs antrą vietą atvažiavo Robertas Kupčikas (Nr. 37, „One Racing“), trečias, nors pirmame važiavime buvo antras, atvažiavo Deividas Urbonavičius (Nr.21, „ARTkart“). Nors šiame etape Gintautas Matulevičius buvo 4-as, tačiau surinktų taškų šiame sezone jam užteko, kad jis taptų bendroje įskaitoje lyderiu. Bendroje įskaitoje, atsilikęs nuo lyderio tik 8 taškais, liko Almantas Sadauskas (Nr.77 , „ARTkart“) , 3-as Robertas Kupčikas (Nr.37, „One Racing“). Almantą ir Robertą įskaitoje skyrė tik 1 taškas.

„ARTkart“ 2012 taurės čempionai:

Klasė

Nr.

Vairuotojas

Komanda

Taškai

Honda

22

Andrius Grigaitis

Petrašiūnai

246

ART120 L

39

Jonas Kaminskas

One Racing

329

ART120 H

12

Rytis Reinys

ARTkart

286

Championkart

11

Gintautas Matulevičius

LMITKC

222

„ARTkart“ 2012 taurės komandų įskaita:

Komandinėje įskaitoje, šiame sezone kova buvo įtempta. Tačiau įpusėjus sezonui išryškėjo pagrinde 3 komandos lyderės, kurios gerokai didesniu taškų kraičiu lenkė kitas „ARTkart“ 2012 taurės komandas. Tai „One Racing“, „ARTkart“ ir LMITKC komandos. Susumavus visus sezono metu surinktus taškus komanda nugalėtoja tapo „ARTkart“ komanda. Antra liko LMITKC, trečia – „One Racing“ komanda.

Komanda

Taškai

ARTkart

1124

LMITKC

1073

One Racing

931

A&M Rotena

303

RKV Racing

265

Petrašiūnai

246

Utenos JM

124

PRMKSC

41

ENERGY Racing LT

36

Šaltinis: kartingistas.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas