Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 31d. 16:02

Visus greičio ruožus laimėjusi „Organicagro Racing Team“ ekipa tapo „Perimetro“ nugalėtoja

Varžybų akimirka
Komandos nuotr. / Varžybų akimirka
Šeštadienį Varėnoje baigėsi keturias dienas trukusios didžiojo „Perimetro“ varžybos. Jose dalyvių laukė septyni miškais besidriekiantys greičio ruožai, kurių bendras ilgis sudarė apie 350 kilometrų. Automobilių įskaitoje čia triumfavo „Organicagro Racing Team“ komanda. Vaidotas Paškevičius su Gyčiu Vercinsku laimėjo visus greičio ruožus ir tapo nugalėtojais, rašoma pranešime spaudai.

Paskutinę varžybų dieną organizatoriai dalyviams paruošė du greičio ruožus, kurių bendras ilgis siekė 80 kilometrų. Beje, tarp jų nebuvo numatyta serviso laiko. Šįkart ekipažai lenktyniavo ne prie Varėnos, o jau Druskininkų pašonėje.

Būtent paskutinė diena buvo pati sunkiausia, užfiksuota keletas susidūrimų, ne vieną duetą sustoti privertė techninės problemos, o klaidi navigacija laiką sudegino daugeliui.

„Pirmą greičio ruožą pravažiavome su visiškai menkomis klaidomis. Vienintelis momentas, kur sugaišome kiek daugiau laiko, tai mūsų stovėjimas užgesus ir neužsivedant automobiliui. „Bitutę“ pavyko užvesti tik po kelių bandymų, tai ten šiek tiek sekundžių iššvaistėme. Navigacinių klaidų nepadarėme, tačiau jų šiek tiek buvo antrame ruože.

Teko keletą sykių apsisukti ir ieškoti kelio. Tačiau ten buvo išties klaidžios vietos, ne vieni mes turėjome klaidų. Buvo daug tramplinų, daug šuolių. Vienas šuolis buvo tikrai įspūdingas. Skridome gal penkiolika metrų ir per priekinį stiklą jau matėme žemę“, – sakė Vaidotas Paškevičius.

Tačiau „Organicagro Racing Team“ komanda paskutinę dieną išlaikė stabilumą. Šeštąjį greičio ruožą Vaidotas Paškevičius su Gyčiu Vercinsku laimėjo beveik minutės pranašumu, o septintame ruože artimiausius persekiotojus pranoko trimis su puse minutės. Galutinėje rikiuotėje „Organicagro Racing Team“ komanda pergalę šventė net pusės valandos skirtumu.

„Pagaliau pirmą kartą pavyko nugalėti „Perimetre“ laimint visus greičio ruožus. Apart vieno karto, kai „Perimetro“ varžybų nebaigėme dėl variklio gedimo, visus kartus, kiek čia dalyvavome, tiek laimėjome. Tačiau laimėti visų greičio ruožų niekada neteko, todėl tai labai džiugina. Džiaugiamės savo tempu, ekipažo darbu, „Bitutės“ techniniu paruošimu.

Už pagalbą dėkojame savo partneriams „Organicagro“, „Stiklų ekspertai“, Egidijaus Černiaus ūkis, „Spaudos departamentas“, „Tavisa“ ir kitiems. Žinoma, esu labai dėkingas savo šturmanui Gyčiui Vercinskui, visai mechanikų, komandai, kurie tikrai smarkiai dirbo, media komandai bei mūsų vienintelei ekipos damai Ingai, kuri mus visuomet palaiko“, – sakė Vaidotas Paškevičius.

„Organicagro Racing Team“ ekipa po šių varžybų ruošis kitam „Perimetro“ etapui, kuris numatytas jau rudenį. Lietuvos Baja čempionate lieka dar dvejos varžybos.

Abiejose komanda ketina startuoti ir kovoti dėl šių metų čempionų vardų, prie kurių šio savaitgalio pergalė Varėnoje komandą gerokai priartino.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:45
01:07
14:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie Gazas