Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokiečiai apsauginiai po WRC ralio pagarsėjo griežtumu

Apsauginiai stumdo žiūrovus WRC ralyje Vokietijoje
Apsauginiai stumdo žiūrovus WRC ralyje Vokietijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Vokietija neretai vadinama šalimi, kur taisyklės aukščiau visko. WRC ralyje Vokietijoje tuo buvo galima įsitikinti dar kartą – vokiečiai apsauginiai stumdė ir varinėjo iš trasos išlėkusiam automobiliui pagelbėti atbėgusius fanus.

Incidentas nutiko katariečiui Nasserui Al-Attiyah nulėkus nuo asfalto ir įvažiavus į griovį. Jo „Ford Fiesta“ čia įstrigo ir grupelė ralio gerbėjų bematant pribėgo su vieninteliu tikslu – išstumti automobilį. Tačiau čia įsikišo ralio apsaugos darbuotojai.

Apsauginiai pradėjo stumdyti ir visais įmanomais būdais varyti nuo katariečio automobilio jam pagelbėti norinčius fanus. Apsaugos darbuotojų manymu, N.Al-Attiyah nuo kelio nulėkė pavojingoje vietoje, kur netrukus gali atsidurti ir kitas automobilis, tad jie verčiau būtų palikę katarietį kapanotis vieną.

Vis tik fanų atkaklumas nugalėjo – saujelė įvykio vietoje buvusių apsauginių nesugebėjo nuvyti visų gerbėjų ir šie išstūmė N.Al-Attiyah automobilį bei šūkavimais linkėjo jam sėkmės. Matyt, linkėjo per mažai – dykumų maratonuose ne kartą triumfavęs katarietis WRC ralio Vokietijoje nebaigė. 

VIDEO: Apsauginiai prieš žiūrovus WRC ralyje Vokietijoje
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas