Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokietijos žurnalas vėl mausto skaitytojus, pasinaudodamas Michaeliu Schumacheriu

Michaelis Schumacheris Italijos kurorte 2005-ųjų sausį
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Michaelis Schumacheris Italijos kurorte 2005-ųjų sausį
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vokietijos žurnalas sulaukė kritikos strėlių už klaidinantį viršelį, ant kurio daugkartinis F-1 čempionas Michaelis Schumacheris.

Ant šio žurnalo viršelio – M.Schumacheris nosį pabalnojęs akiniais nuo saulės ir vilkintis žiemine striuke. Po nuotrauka užrašas: „Kokia sėkmė! Jis mėgaujasi sėdėdamas saulėje.“

Kaip rašo portalas Express.co.uk, nuotraukoje – daugkartinis F-1 čempionas su akiniais nuo saulės ir juoda žiemine striuke. Moterims skirtas gyvenimo būdo leidinys „Die Aktuelle“ toliau rašo: „Akimirkos, kurios paliečia širdis.“

Po nuotrauka užrašas: „Kokia sėkmė! Jis mėgaujasi sėdėdamas saulėje.“

Leidinys susilaukė kritikos, kad apgaudinėja skaitytojus. Pastarieji matydami tokią nuotrauką su užrašu galėjo pamanyti esą tai pirmoji M.Schumacherio nuotrauka po Alpėse patirtos slidinėjimo traumos.

Teigiama, kad 45-erių invalido vežimėlyje sėdintį M.Schumacherį į terasą pasimėgauti rudeniškais orais išveža žmona Corinna. Tačiau leidinio publikuota nuotrauka, daryta 2013 sausio 26 d. Šveicarijoje.

Vokietijos žiniasklaidoje teigiama, kad šiam leidiniui pažerta kritikos, kad skaitytojai nė nepastebi smulkiu šriftu pateikiamos nuotraukos datos, jog vienintelis tikslas – kuo didesnis tiražas.

Ne pirmas kartas

Tai ne pirmas kartas, kai minėtas leidinys susilaukia kritikos dėl to, kad apgaudinėjami skaitytojai. Vokietijos moterims skirtam žurnalui „Die Aktuelle“, kuris leidžiamas Miunchene, jau buvo pažerta kritikos, nes leidinio viršelyje publikavo didžiulę Michaelio Schumacherio ir jo žmonos Corinnos nuotrauką ir šalia pridėjo prierašą „Pabudo“, kai šis tebebuvo paniręs į komą.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas