Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 12, 09:48

„Weekend Grand Race“ atvažiuoja į Ukmergę

Pirmą kartą „Weekend Grand Race“ varžybų serijos etapas rugpjūčio 21d. vyks naujame mieste ir kas labiausiai džiugina vairuotojus – naujoje trasoje. Dalyviai tikrai nenusivils, nes 5-tajam serijos etapui „Weekend Grand Race“ pigių automobilių lenktynių organizatoriai pasirinko legendinę Ukmergės „Viada“ autokroso trasą, rašoma pranešime.
Weekend Grand Race lenktynės Marijampolėje
Weekend Grand Race lenktynės Marijampolėje / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Ukmergė Autokrosas

Anksčiau vadinta „Versmės“ pavadinimu, dabar – „Viada“ trasa, esanti Ukmergės rajone, Šventupės kaime niekada nenuvilia dėl savo įdomios ir greitos konfigūracijos. Sportininkai čia tikrai turės kur stipriau užminti akceleratoriaus pedalą bei turės progą išbandyti itin kietą trasos dangą ir naujus posūkius. Žiūrovai nuožmią kovą galės patogiai stebėti nuo trasos šlaitų.

Iki šiol varžybų serijos lokacijų sąraše buvo dvi autokroso trasos – Marijampolės trasa, kurios kiekvieną centimetrą dalyviai jau žino mintinai ir Tauragės, Sungailiškių trasa, kurioje taip pat yra vykę keli etapai.

Lenktynės Ukmergėje vyks pirmą kartą, bet formatas nesikeis – vairuotojai važiuos treniruotes, kvalifikacijas ir 55 ratų finalinį „ištvermės“ važiavimą.

Visi ekipažai, kuriuos turės sudaryti po 3 vairuotojus, is kurių viena mergina, bus suskirstyti į tokias klases:

  • Klasė iki 1,8l (varikliai iki 1,8l darbinio tūrio)
  • Klasė virš 1,8l (varikliai virš 1,8l darbinio tūrio)
  • Klasė „Petro metalai“ (automobiliai iki 90kw galios varikliu, klasės nugalėtojai parduoda automobilį už 500€ organizatoriams)
  • Klasė RWD (susirinkus daugiau nei 5 dalyviams)
  • AWD automobiliai varžytis gali tik neįskaitoje.

Po finalo visi nugalėtojai bus apdovanojami taurėmis ir gausiais rėmėjų įsteigtais prizais.

Techniniai reikalavimai automobiliams yra gana nesunkiai įvykdomi, todėl dalyvauti varžybose gali visi norintys, tereikia suburti 3 asmenų komandą ir atvažiuoti į lenktynes, kuriose teisėjaus profesionalūs teisėjai, jie prižiūrės, kad varžybos nevirstų „bulių kautynėmis“.

Žiūrovus apie lenktynių eigą informuos renginio vedėjas, o savo muzikine programa džiugins didžėjus. Renginyje bus galima įsigyti gėrimų ir maisto.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas