Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 6d. 05:13

Antano Juknevičiaus automobiliui „Mebar“ sugedo sankaba

Dakaro maratonas: pirmas greičio ruožas
Tomo Tumalovičiaus nuotr. / Dakaro maratonas: pirmas greičio ruožas

Antanas Juknevičius ir Edvardas Duoba antrame Dakaro maratono greičio ruože startavo 86 vietoje, vienu metu buvo pakilę iki 56, likus kelioms dešimtims kilometrų iki finišo buvo klasifikuojamas 61 pozicijoje ir galiausiai jį pasiekė, tačiau susidūrė su automobilio techninėmis problemomis.

Ekipažas greičio ruože finišavo naktį ir, pasak A.Juknevičiaus, būtinai startuos trečiame Dakaro etape, nors dalyvių stovyklos (bivuako) dar nepasiekė. Kurią vietą bendroje įskaitoje po dviejų etapų užima A.Juknevičiaus ir E.Duobos ekipažas, sužinoti bus galima tik prasidėjus trečiam 2015-ųjų Dakaro greičio ruožui.

„Žinios tikro Dakaro. Sankabos reikalai kankina, karštis, smėlio jūros padarė savo. Dar nepasiekėm biuvako... Bet tikrai ryt startuosim, mes kitaip nemokam“, – 23 val. vakaro vietos laiku, jau pasiekęs greičio ruožo finišą ir lėtai kapstydamasis iki dalyvių stovyklos, sakė A.Juknevičius. Jo „Mebar“ sugedo sankabos cilindras ir ekipažas kurį laiką buvo įstrigęs smėlyje.

A.Juknevičius vakare savo mechanikų paprašė eiti miegoti – jis prognozavo, kad grįš vėlai, tad visą naktį budėti nėra dėl ko. Nepaisant vėlyvo finišo, ekipažas baudų negavo ir startuos trečiame Dakaro etape.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas