Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 4d. 00:32

Prieš Dakaro startą buvo apvogtas Antano Juknevičiaus automobilis

A.Juknevičius ir V.Obolevičius pasiekė Argentiną
Vaidoto Paškevičiaus nuotr. / A.Juknevičius ir V.Obolevičius pasiekė Argentiną

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Argentinoje Rosario mieste buvo apvogtas Dakaro startui besiruošiančio Antano Juknevičiaus automobilis. „Net veidrodėlį nusuko“, – apmaudžiai sakė lenktynininkas. Automobilyje buvo ir sportininkų varžyboms skirta apranga bei įranga.

Šiuo metu Antano Juknevičiaus ir Vytauto Obolevičiaus ekipažas tikrina, ar kartu su kitais daiktais nedingo lenktynininkų aprangos elementai, ar nebuvo pažeisti homologuoti kombinezonai bei kitos įrangos detalės. 

Varžybų administracinė ir techninė komisija A.Juknevičiaus ekipažui paskirta jau šį vakarą. Dakaro lenktynių ekspertai itin griežtai tikrina automobilius, saugos priemones bei varžybų dalyvių aprangą. Dėl smulkiausio įdrėskimo saugos diržuose, įdaužos šalmuose ar pasirodžius, kad trūksta pošalmio, ekipažui gali būti neleidžiama startuoti varžybose, todėl visa komanda pluša ruošdamasi techninės komisijos apžiūrai. 

Vagystės vietą apžiūrėję pareigūnai nusikaltimu visai nesistebėjo. Jie sakė, kad Rosario miestas yra Nr. 1 pagal nusikalstamumą Argentinoje, čia kas 32 minutes yra nužudomas žmogus. Dėl šio įvykio A.Juknevičiaus ir V.Obolevičiaus komanda sugaišo daug brangaus laiko. 

Kolegoms iš Overdrive komandos nepasisekė dar labiau. Kraustantis į viešbutį iš jų automobilio per kelias sekundes buvo pavogti trys krepšiai su vertingais daiktais, komandos vadovo kompiuteriu, pasais, pinigais. 

Nepaisant iškilusių sunkumų, A.Juknevičiaus ekipažas rengiasi techninei komisijai ir stengiasi, kad sėkmingai startuotų sausio 5 d. prasidėsiančiame Dakaro maratone. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas