Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje mikroautobuso vairuotojo atliktas manevras jam gali kainuoti teises

Užfiksuotas pažeidimas
Stop kadras / Užfiksuotas pažeidimas
Šaltinis: gazas.lt
5
A A

15min redakciją pasiekė Panevėžyje nufilmuota situacija, kurią įamžino ir atsiuntė kito vairuotojo elgesiu kelyje pasipiktinęs panevėžietis. Vaizdo įraše užfiksuotas pažeidimas, už kurį kaltininkas gali netekti teisės vairuoti.

Situacija užfiksuota Smėlynės gatvėje, iškart už pervažos. Įraše matyti, kaip miesto centro link atvažiuoja greitosios medicinos pagalbos automobilis su įjungtais švyturėliais.

Vaizdo įrašo autorius pasitraukia į dešinę pusę ir sustoja, tačiau tuo metu jį lenkia mikroautobusas, kuris kerta ištisinę liniją. Stebint greitosios pagalbos automobilį nesunku pastebėti, kad dėl mikroatobuso vairuotojo manevro medikai buvo priversti stabdyti savo automobilį.

VIDEO: Ištisinės linijos kirtimas

Pažeidimą užfiksavęs panevėžietis tikina, kad šis vaizdo įrašas jau yra pasiekęs policiją.

Tačiau kol kas neaišku, kaip pareigūnai elgsis, mat teisės vairuoti atėmimas už ištisinės linijos kirtimą yra taikomas nuo šių metų, o vaizdo įraše matoma praėjusių metų data.

Tiesa, įrašo autorius teigė, kad mėnuo, diena ir laikas yra teisingi, o vaizdo registratoriuje tiesiog blogai nustatyti metai.

Pagal nuo šių metų įsigaliojusius Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimus, lenkimas ten, kur tai daryti draudžiama, užtraukia baudą nuo 170 iki 230 eurų su teisės vairuoti atėmimu nuo trijų iki šešių mėnesių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas