Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje nufilmuotas „Subaru“, tarsi bandęs nustumti VW

Šaltinis: 15min
48
A A

Eismas Vilniuje – tartum nuolatinė kova už būvį džiunglėse. Toks įspūdis susidaro iš trumpos registratoriumi užfiksuotos vaizdo medžiagos, kurios „herojais“ tapo sostinės Ukmergės gatve važiavę vairuotojai.

Vilniečio Nerijaus užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip „Volkswagen“ ir „Subaru“ automobiliai mėgina įsilieti į srautą Ukmergės gatvėje, ties Pašilaičių parduotuve „Maxima“.

Panašu, kad į šią vietą „Volkswagen“ ir „Subaru“ vairuotojai atvažiavo jau apsipykę dėl kažkokio ankstesnio epizodo. Ir Ukmergės gatvėje jų kova už būvį tęsėsi.

Ir pradžių VW vairuotojas gana avaringai persirikiavo prieš pat filmuojantį automobilį, priversdamas jį stabdyti. 

Tada ekrane pasirodo ir aršusis „Subaru“. Jokio posūkio nerodęs jo vairuotojas ima agresyviai artintis prie VW, tarsi grasindamas jį taranuoti iš šono. Kontaktas neįvyko tik todėl, kad „Volkswagen“ to nenorėjo, nors traukdamasis pats rizikavo kliudyti kitas transporto priemones.

Nerijus minėjo, kad vėliau turėjo progą sustoti šalia jauno „Subaro“ vairuotojo ir bandė jį sudrausminti už tokį elgesį kelyje, tačiau tik sulaukė nepadoraus vidurinio piršto gesto.

Komentarai: 48
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas