Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 30d. 13:55

105 metų amerikietė išlaikė vairavimo egzaminą, nes neįsivaizduoja savęs be automobilio

Edythe Kirchmaier
Asmeninio archyvo nuotr. / Edythe Kirchmaier

Panašu, kad itin garbaus amžiaus amerikietei Edythe Kirchmaier iš Kalifornijos nėra jokių kliūčių gyvenime: ji išsilaikė vairavimo egzaminą ir kaip mat pranešė apie tai savo puslapyje, socialiniame tinkle „Facebook“, rašo news.yahoo.com.

Kitaip tariant, 105 metų moteris sėkmingai pratęsė vairuotojo pažymėjimą, nes per  86 metus ji nepriekaištingai vairavo automobilį: negavo nei vienos pastabos ar baudos ir išsaugojo seniausios vairuotojos, gyvenančios JAV, titulą. „Aš tiesiog negaliu įsivaizduoti savęs be automobilio, – tvirtino E. Kirchmaier portalui FoxNews.com. – Be jo aš nesijaučiu gerai ir ramiai“.

Ir tai ne vienintelis įvykis senolės gyvenime, dėl kurio ji spėjo išpopuliarėti. „Facebook“ paskelbė ją paties vyriausio amžiaus lankytoja. Taip pat  ji laikoma vyriausia ir iš dabar gyvenančių buvusių Čikagos universiteto studentų. O ne taip seniai guvi senučiukė pasirodė vietos televizijos šou eteryje ir tiesiog ten atšventė savo gimimo dieną. Be to, ji 40 metų dirbo savanore  visuomeninėje organizacijoje „Direct Relief International“ (DRI) – besirūpinančia žmonių gyvenimo kokybe ir aprūpinančia juos reikalingais vaistais bei teikiančia jiems medicinos paslaugas.

E. Kirchmaier tvirtina norinti  išnaudoti savo amžių tam, kad  kuo daugiau savanorių pasektų jos pavyzdžiu ir talkintų „DRI“ visame pasaulyje. Jos garbei ši visuomeninė organizacija ir sukūrė puslapį „Facebook“, kur garbaus amžiaus moters gerbėjai gali uždegti virtualią žvakelę, norėdami pasveikinti ją su gimimo diena – 105 metais.  Sveikinimų knygoje jau pasirašė 18 tūkst. lankytojų. Puslapyje  yra ir trumputis video, kaip ir buvo pasveikinta į antrą šimtmetį tvirtai įžengusi moteris. „Facebook“ šimtametės garbei žvakeles uždegė ir amerikiečių aktorė  Jane Lynch, aktorė ir dainininkė Victoria Justice, dainininkas Ricky Martinas, žurnalistas Nickas Kristofas, grupės „Depeche Mode“ nariai.

E. Kirchmaier kiekvieną savaitę važiuoja savo automobiliu į „DRI“ biurą, kur ji vadovauja savanorių komandai. „Aš laikau save pakankamai gera vairuotoja, – pareiškė ilgaamė FoxNews.com.  -„Pasijutau saugi, kai išlaikiau egzaminą ir vėl gavau vairuotojo pažymėjimą, juk aš niekada nebuvau patekusi į autoįvykį ir man nebaisu važinėti mašina, kai esu prie vairo“. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas