Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

23 tūkst. km kelionė: 1. Pirmieji 1600 km per Rusiją neapsiėjo be „dingusių kelių“

Kelionė Rusijoje
Aido Bubino nuotr. / Kelionė Rusijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

„Autobild Lietuva“ žurnalo redaktorius Vitoldas Milius ir TV laidos „Ne vienas kelyje“ operatorius Aidas Bubinas liepos 1-ąją pradėjo rekordinę kelionę: jie planuoja įveikti 23 tūkst. km atstumą tarp dviejų Rusijos miestų: Murmansko ir Magadano, o po to grįžti atgal į Murmanską. Jie keliauja visiškai vieni su skirtingomis transporto priemonėmis: V.Milius vairuoja „Honda CR-V“ visureigį, o A.Bubinas – „Honda Crosstourer“ motociklą.

„Viskas gerai, pagal planą. Vakar nuvažiavau 1600 km, o vakare viešbutyje dar pažiūrėjau futbolo rungtynes“, – sakė V.Milius. 

Nors keliautojų galutinis tikslas yra tas pats, tačiau kelionės maršrutas skiriasi. V.Milius važiuoja prastesnės kokybės, tačiau mažiau eismo turinčiu keliu pro Kirovą ir Permę. A.Bubino pasirinkimas – daug eismo turintis kelias link Kazachstano, einantis pro Nižny Novgorodą bei Kazanę. 

Aido Bubino nuotr./Kelionė Rusijoje
Aido Bubino nuotr./Kelionė Rusijoje

„Kodėl taip darome? Apatiniame kelyje yra gana didelis eismas, jame daug sunkvežimių. Su motociklu galima labai lengvai juos aplenkti – rusai, kaip bebūtų keista, motociklą lengvai pastebi ir praleidžia. Automobiliu ten būtų vargelis. Todėl rinkausi viršutinį kelią, kurio danga yra prastesnė, tačiau važiuoji praktiškai vienas“, – aiškino „Honda CR-V“ vairuotojas.

V.Milius sakė, kad pasiekęs Permę (per dieną nuvykęs 1100 km), spręs iki kur traukti. Jų keliai su A.Bubinu susidurs tik Išimo mieste, už Jekaterinburgo.

Vienoje vietoje A.Bubinas pateko į bekelės ruožą – vietą, kurioje tiesiog nėra asfalto. „Kelias tiesiog dingo. Vietiniai sako, buvo normalus kaip iš Vilniaus į Uteną“, – teigė A.Bubinas.

Aido Bubino nuotr./Kelionė Rusijoje
Aido Bubino nuotr./Kelionė Rusijoje

Motociklininkas negalėjo labai girti ir kelio pasirinkimo. Jis teigė nuvažiuojantis kol kas mažiau kilometrų nei planuoja, nes kelias yra labai apkrautas. "Galima sakyti, pralošiau loterijoje renkantis kelią", - sakė A.Bubinas.

Žemiau esančiame žemėlapyje galite matyti, kur yra keliautojai. Paspaudę ant mėlynos ikonos, pamatysite, ar tai motociklas, ar automobilis.

KONKURSAS

Taip pat skelbiame konkursą – atspėkite, per kiek laiko ekipažai įveiks kelią Murmanskas-Magadanas (motociklas ir automobilis). Spėjimus rašykite komentaruose, nurodydami ir savo el. paštą. Laikas - iki pirmas ekipažas pasieks Baikalo ežerą (Irkutsko miestą).

Šešiems tiksliausiai spėjusiems laiką (trims geriausiai spėjusiems motociklo kelionės trukmę ir trims – automobilio) padovanosime automobilių priežiūros „Quixx“ prizų komplektą: du automobilių žibintų restauravimo rinkinius, du įbrėžimų valiklius ir universalų polirolį.

„Quixx“
„Quixx“

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas