Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

23 tūkst. km kelionė Rusijoje: 10. Sunku nevažiuoti greitai, kai posūkiai – kas 1000 km

Aido Bubino navigacija rodo, kad 939 km važiuoti tiesiai
Aido Bubino nuotr. / Aido Bubino navigacija rodo, kad 939 km važiuoti tiesiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Autobild Lietuva“ žurnalo redaktorius Vitoldas Milius ir TV laidos „Ne vienas kelyje“ operatorius Aidas Bubinas liepos 1-ąją pradėjo rekordinę kelionę: jie planuoja įveikti 23 tūkst. km atstumą iš Murmansko į Magadaną Rusijoje, o po to grįžti atgal į Murmanską. Jie keliauja visiškai vieni su skirtingomis transporto priemonėmis: V.Milius vairuoja „Honda CR-V“ visureigį, o A.Bubinas – „Honda Crosstourer“ motociklą.

„Sunku nevažiuoti greitai, kai artimiausias posūkis – po 1000 km“, – juokavo Aidas Bubinas, nutolęs kelis tūkstančius kilometrų nuo pusiaukelės Vladivostoke. Penktadienio vakarą jis apsistojo Čitoje ir, preliminariai, po 5 dienų turėtų pasiekti Murmanską.

Penktadienį savo kelionę pradėjo ir Vitoldas Milius. Jis pajudėjo iš Magadano ir apsistojo Ust Nero miestelyje, nutolusiame per 1000 km. Telefono ryšio jo kelyje praktiškai nebus dar artimiausius 2 tūkst. km, tad „Honda CR-V“ visureigio judėjimą galime stebėti tik žemėlapyje. Jo kelionės per Jakutiją įspūdžius važiuojant į Magadaną skaitykite paspaudę čia.

Vitoldo Miliaus nuotr./Kelias Jakutijoje (Rusija)
Vitoldo Miliaus nuotr./Kelias Jakutijoje (Rusija)

A.Bubinas papasakojo įdomų nutikimą kelyje. „Mes kalbame, kad Lietuva yra mažas kraštelis, tačiau kartais atrodo, kad visas pasaulis yra labai nedidelis. Savo kelionėje , sustojęs viename restorane, sutikau rusą baikerį, su kuriuo susipažinau prieš metus. Keisčiausia, kad jis irgi tik važiavo pro šalį, o gyvena už kelių tūkstančių kilometrų“, – nuotykį nupasakojo motociklininkas.

Jis kol kas važiuoja pagal iš anksto numatytą planą – degalų dar niekada nepritrūko ir per dieną įveikia daugiau nei po 1000 km.

Žemiau esančiame žemėlapyje galite matyti, kur yra keliautojai. Paspaudę ant mėlynos ikonos, pamatysite, ar tai motociklas, ar automobilis.

GPS stebėjimą vykdo „Altas IT“ sistema.

KONKURSAS

Skelbiame konkursą – atspėkite, per kiek laiko automobilis įveiks kelią Murmanskas–Magadanas-Murmanskas ir per kiek laiko motociklas nuvažiuos Murmanskas-Vladivostokas-Murmanskas. Spėjimus rašykite komentaruose, nurodydami ir savo el. paštą. Laikas – iki pirmas ekipažas, važiuodamas atgal, pasieks Irkutsko miestą prie Baikalo ežero.

Šešiems tiksliausiai spėjusiems laiką (trims geriausiai spėjusiems motociklo kelionės trukmę ir trims – automobilio) padovanosime automobilių priežiūros „Quixx“ prizų komplektą: du automobilių žibintų restauravimo rinkinius, du įbrėžimų valiklius ir universalų polirolį.

„Quixx“
„Quixx“
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas