Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

23 tūkst. km kelionė Rusijoje: 11. Lenktynėse keičiasi favoritai

Keliautojų akimirkos Murmanske
Aido Bubino nuotr. / Keliautojų akimirkos Murmanske
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Autobild Lietuva“ žurnalo redaktorius Vitoldas Milius ir TV laidos „Ne vienas kelyje“ operatorius Aidas Bubinas liepos 1-ąją pradėjo rekordinę kelionę: jie planuoja įveikti 23 tūkst. km atstumą iš Murmansko į Magadaną Rusijoje, o po to grįžti atgal į Murmanską. Jie keliauja visiškai vieni su skirtingomis transporto priemonėmis: V.Milius vairuoja „Honda CR-V“ visureigį, o A.Bubinas – „Honda Crosstourer“ motociklą.

Vienuoliktąją kelionės dieną abu keliautojai nemažai pasistūmėjo į priekį – A.Bubinas priartėjo prie Irkutsko ir į dieną įveikia 1000-1500 km. V.Milius įpusėjo sunkiausią kelionės dalį – 3 tūkst. km kelią nuo Tyndos iki Magadano. 

Su „Honda CR-V“ vairuojančiu V.Miliumi susisiekti telefonu vis dar neįmanoma. Pirmoje kelionės dalyje pasiekęs Magadaną, jis pats sakė, jog šiame kelyje telefono ryšys – retenybė. Kartais dingsta net GPS signalas.

A.Bubinas tuo tarpu juda labiau civilizuotomis vietomis, o radinys vienoje degalinėje prie Baikalo ežero sugebėjo nustebinti net ir daug mačiusį keliautoją – „Sonax“ odinių apmušalų priežiūros servetėlės, ant kurių instrukcijos lietuvių, latvių, estų, ukrainiečių ir rusų kalbomis. Išvysti lietuvių kalbą ant produkto nutolus nuo šalies 6 tūkst. km – labai neįprastas dalykas.Aido Bubino nuotr./Radinys degalinėje už Baikalo
Aido Bubino nuotr./Radinys degalinėje už Baikalo

Motociklininkas A.Bubinas, pagal dabartinį judėjimo greitį, Murmanską turėtų pasiekti greičiau, nors dar prieš kelionę neabejotinu favoritu buvo vadintas V.Milius su „Honda CR-V“ visureigiu. To priežastis – pakitęs maršrutas. Dėl kelyje patirtos traumos A.Bubinas pakeitė tarpinę savo kelionės stotelę ir vietoj 3 tūkst. km bekelės link Magadano pasirinko 2,5 tūkst. km link Vladivostoko. Tuo tarpu V.Milius važiavo taip, kaip buvo suplanavęs ir viename keisčiausių pasaulio kelių juda labai lėtai.

Žemiau esančiame žemėlapyje galite matyti, kur yra keliautojai. Paspaudę ant mėlynos ikonos, pamatysite, ar tai motociklas, ar automobilis.

GPS stebėjimą vykdo „Altas IT“ sistema.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas