TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

5 išeitys, kai neatsidaro automobilis

27768086_l
Automobilyje užtrenkti augintiniai.
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
27
A A

Visi mes ten esam buvę. Visi kalbinom prakeiktą spyną, masažavom ją ir spardėm. Vilkomės paskutinius marškinius iškviestiems meistrams apmokėti. Ir dar ne kartą ten atsidursime. Nes akumuliatorius gali nusėsti pačiu bjauriausiu metu. Raktelius galima užtrenkti bagažinėje. Ir apskritai, maža kas gali nutikti. Ramiai, nepanikuojam, nėra padėties be išeities.

Pats sau meistras

Atsirakinti be rakto automobilį gali bet kuris spynų meistras. Gaila tik, kad jie sudaro maždaug 0,0000001% nuo visos Lietuvos gyventojų masės. Todėl statistiškai labai tikėtina, kad bekutendamas tą spyną tik nusilauši nagus ar subraižysi dureles. Greitai ir paprastai spynos atrakinamos tik filmuose ir automobilių vagių kasdienybėje.

Žemė – žmonių planeta

Visi mes vienas kitam bičiuliai, giminės, švogeriai. Gal kur nors šioje ašarų padangėje gyvena svainis, kuris gali užlėkti į tavo butą ir paimti atsarginį komplektą? Gal. Bet tas svainis gali šiuo metu gyventi Anglijoje, kur laimingas rūšiuoja vištų pasturgalius. Tada iš jo mažai naudos. Bet kuriuo atveju, giminių naudinga turėti, netgi tada, kai jie Joninių metu šokinėdami per laužus nusisvilina blauzdas.

Skambutis draugui

Šiuo atveju ne tiek draugui, kiek specialistui. Kuris gyvena iš tokių kaip mes nelaimės. Perspėjam – jis kainuoja. Ir gerai, jeigu tokia nelaimė nutiko mieste. O jeigu kur nors grybingo miško pakelėje? Sulaukti specialisto, esančio už šimto kilometrų bus labai nuobodu. Ir primenam – blogiausia, kas gali būti, bagažinėje kartu su rakteliais užtrenkti ir telefoną.

Kam tas vargas

Spjauni į mašiną, keiti gyvenimo būdą, pereini į žaliavalgius. Arba dėl visko apkaltini valdžią, kuri leidžia tokias neteisybes, steigi partija, pralaimi rinkimus, dar labiau apkaltini valdžią. Būna, visiems nutinka. Tik ar reikia iš paprasčiausio techninio sutrikimo imtis tokių radikalių permainų?

Galvoji iš anksto

Prisimeni, kad kažką pamiršai. Įtemptai galvoji, raukai kaktą. Tada, kažkur pačiame tamsiausiame kaukolės užkaboryje, randi palaimingą žinutę. Taigi turi draudimą! Kokį draudimą? „Lietuvos draudimo“ privalomąjį, kuris turi nemokamą techninę pagalbą tavo automobiliui. Atsipūtęs skambini techninei pagalbai, o kol ji atvažiuoja, pakelėje surenki chuliganų išmėtytas šiukšles ir susidraugauji su gamta. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas