Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gegužės 2d. 14:36

ALT parodoje – neeilinė automobilių fotografijų paroda

„Nissan Silvia S15“
Giedriaus Matulaičio nuotr. / „Nissan Silvia S15“

Automobilių, automechanikos ir laisvalaikio transporto priemonių parodoje „ALT 2013“ lankytojų šiemet laukia Lietuvoje analogų dar neturėjusi automobilių fotografijų paroda.

Geriausius savo darbus čia pristatys keturi žinomi automobilizmo fotografai: Giedrius Matulaitis, Algirdas Venskus (Waska.lt), Karolis Šliogeris (Vazz) ir Tauras Tunyla („TaT designs“). Čia pat bus eksponuojami ir patys įspūdingiausi fotografijose matomi automobiliai.

Šalia Giedraus Matulaičio fotografijų stovės galingas „Audi S4“ ir dar galingesnis, daugiau kaip 700 AG pasiekiantis „Nissan Silvia S15“ automobilis, kurį lietuvių auksarankiai sukūrė „driftingo“ varžyboms. Žiedines lenktynes reprezentuos įspūdingas BMW. Šalia Algirdo Venskaus fotografijų galerijos stovės ralio varžyboms ruoštas „Subaru Impreza WRX“, o Karolis Šliogeris eksponuos čia pat stovėsiančio klasikinio BMW E21 nuotraukas. Tauras Tunyla demonstruos žiedinėms lenktynėms ruošto reto „Mazda MX5“ kabrioleto nuotraukas. Su šiuo kabrioletu jis pats dalyvaus „Fast Lap“ lenktynių serijoje. 

Tokios fotografijų parodos, kai šalia nuotraukų eksponuojami ir jų prototipai, Lietuvoje dar nebuvo. Vienas iš fotografų Giedrus Matulaitis teigia, kad lankytojams tai puiki proga pamatyti šiuolaikinę, modernią automobilių ir automobilių sporto fotografiją. 

„Litexpo“ centre vyksiančios „ALT 2013“ parodos lankytojai galės ne tik apžiūrėti gražiausias šalyje automobilių nuotraukas ir tose  nuotraukose esančius automobilius, tačiau ir pabendrauti su pačiais fotografais, kurie mielai papasakos apie automobilius ir jų įamžinimo fotografijoje istoriją. 

Šis profesionalių fotografų kvartetas savo ekspozicijoje publikai pristatys bemaž pusšimtį pačių geriausių, kruopščiai atrinktų fotografijų. O šalia jų stovės šešetas tikrai ne mažiau įspūdingų automobilių. 

Paroda ALT vyks gegužės 10-12 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Šiemet beveik 17 000 kv. metrų plotą užimsiančioje ekspozicijoje savo produkciją ir naujoves pristatys apie 70 automobilių verslo atstovų iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

49:40
01:06
01:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas