Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Amerikiečio tvora automobilius traukia it magnetas

Amerikoje į tą pačią tvorą įsirėžė jau 4 automobilis per 14 mėnesių.
Stop kadras / Automobilis įsirėžė į tvorą
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Vienas Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojas tvirtina nebegalintis ramiai gyventi, mat jo namą juosiančią tvorą dažnai pralaužia automobiliai. Vyras svarsto kokių priemonių imtis, kad tokie incidentai vieną kartą nepasibaigtų tragedija.

Traukia tarsi magnetas

Kalifornijoje gyvenančio Chado Bradley namo tvora – tarsi magnetas neatidiems vairuotojams. Per pastaruosius keturiolika mėnesių į jo namą juosiančią tvorą atsitrenkė keturi automobiliai. Visais atvejais transporto priemonės tvorą perskriedavo kiaurai.

Avarijos vyksta viena po kitos

Tvoros šeimininkas prisiminė, kad pirmą kartą jo tvora buvo suniokota tada, kai vykusios automobilio gaudynes baigėsi jo kieme. Antrą kartą incidentą sukėlė mergina, kuri neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Kažkas tvorą dar kartą išversti sugebėjo Padėkos dienos išvakarėse, tačiau kaltininkas iš avarijos vietos paspruko, o nuo šio įvykio praėjus vos dviem dienoms tvora buvo taranuota ketvirtą kartą.

Nebegali ramiai gyventi

Chadą Bradley labiausiai jaudina ne nuolatinis tvoros tvarkymas, o jo atžalų saugumas. Anot tvoros šeimininko, vaikai jau bijo miegoti kambaryje, esančiame gatvės pusėje. Vyras po tokios avarijų serijos retoriškai klausia, kiek dar liko neatidžių vairuotojų jo kaimynystėje?

Greičio apriboti nesiruošia

Chanas Bradley mano, kad avarijas lemia maksimalus leidžiamas greitis gatvės atkarpoje. Jis čia siekia 70 kilometrų per valandą. Nors niokojamos tvoros savininkas ne kartą kreipėsi į pareigūnus, prašydamas įrengti priemones greičiui mažinti, tačiau kol kas jo pagalbos šauksmas liko neišgirstas. Jeigu kada nors važiuosite Rausvilio keliu Kalifornijoje – sumažinkite greitį. Antraip pretenduojate tapti penktuoju tvorą įveikusiu vairuotoju.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas