Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anglas su valdžia dėl kelio duobių kovoja itin kūrybiškai, tačiau nepadoriai

N-18
„Pagražintos“ duobės
„Wanksy“ nuotr. / „Pagražintos“ duobės
Šaltinis: 15min
0
A A

Turbūt visi sutinkate, kad vienas labiausiai erzinančių ir nerimą sukeliančių momentų kelyje yra tas, kai netyčia įvažiuojatę į duobę. Vienas anglas, norėdamas atkreipti valdininkų dėmesį į šią problemą, aplink duobes piešia vyriško organo kontūrus.

Šis menininkas save vadina „Wanksy“, panašiai kaip garsus menininkas „Banksy“. Kaip teigia jis pats, kovoti su duobėmis jį paskatino nesenai į duobę dviračiu įvažiavęs jo draugas. Kadangi iš valdininkų nematė jokio problemos sprendimo, nusprendė dekoruoti visas duobes, kol bus pradėtas jų tvarkymas.

Wanksy nuotr./Apipieštos duobės
Wanksy nuotr./Apipieštos duobės

„Žmonės tiesiog apvažiuos kiekvieną pasitaikusią duobę ant kelio ir nė nekreips dėmesio“ – sako slapyvardžiu „Wanksy“ prisidengęs menininkas. „Tačiau jeigu nupieši kažką iššaukiančio, staiga visi susidomi šia problema“ – priduria „Wanksy“.

Šis menininkas jau turi apie 13 tūkst. sekėjų „Facebook“. Ir kolkas atrodo, kad žmonės jį palaiko, tačiau ne valdininkai: „Šio asmens veiksmai yra ne tik kad kvaili, tačiau ir įžeidžiantys, kitų gyventojų atžvilgiu“, – sako vienas iš Ramsbotomo miestelio, kuriame savo veiklą atlieką „Wanksy“, tarybos narių.

„Ar šis asmuo, nors akimirkai, pagalvojo kaip turi jaustis tėvai, kai eidami gatve su mažais vaikais pamato šiuos simbolius?“ – priduria tas pats miesto tarybos narys. Jis taip pat sako, kad kiekvienas svaras, išleistas dažų šalinimui, gali būti panaudotas kelio lyginimui, tačiau taip nėra.

Pats piešėjas tikina, kad jo naudojami dažai per savaitę – dvi, nusiplauna savaime. Jis patikina, kad savo veiklos nekėtina nutraukti iki kol ji neduos vaisų. Tiesa, keletas duobių, kurios jau erzina vairuotojus beveik metus laiko, buvo sutvarkytos nepraėjus nė 48 valandomis po „Wanksy“ įsikišimo.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Automobilis Anglija
Parašykite atsiliepimą apie Gazas