Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 11d. 15:58

Angyalas Zoltanas – žmogus gimęs ant motociklo

Angyalas Zoltanas
(asmeninio archyvo nuotr.) / Angyalas Zoltanas

Monstras. Gimęs ant motociklo. Geriausias motociklo triukų meistras Žemėje. Šie komplimentai skiriami Pasaulio motociklų kaskadinių triukų rungties čempionui – Angyalas Zoltanas. Virtuozišką ir išskirtinį vengro šou birželio 15 dieną, šeštadienį, galės pamatyti šventės „Bike Show Millennium 2013“ žiūrovai.

Nuo JAV iki Meno salos

Tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje turintis 28 metų vengras, be abejonės, viena spalvingiausių ir garsiausių asmenybių motociklų stunt rungties profesionalų pasaulyje. Pasaulio motociklų „stunt“ rungties važiavimo ir garsiausių JAV „Stunt Wars“ čempionas A.Zoltanas itin laukiamas visuose pasaulio kampeliuose.

Todėl neatsitiktinai jis per 10 karjeros metų surengė daugiau nei 350 įspūdingų šou nuo Indonezijos iki Maltos, nuo JAV iki specialų politinį Britanijos Karūnos priklausomos teritorijos statusą turinčios Meno salos Airijos jūroje!

Pasaulio čempiono, 53 prestižinių varžybų taurių ir 40 solidžiausių pasaulio ekstremalų varžybų nugalėtojo titulai: pergalių sąrašo ir garbės vengrui gali pavydėti kiekvienas motociklų triukų meistras.

Turi tris motociklus

Šimtus tūkstančių peržiūrų „Youtube.com“ svetainėje sulaukiantys Angyalo vaizdo klipai privertė už galvų griebtis ne vieną ekstremalaus sporto gerbėją, o daugelis jų tik gyvai išvydę vengro pasirodymus patikėjo, kad tai gali padaryti žmogus!

VIDEO: Angyalo Zoltano pasirodymas – „Paskutinis kaskadininkas“
 

Būtent Angyalas Zoltanas pirmasis pasaulyje atliko neįtikėtiną triuką „switchback circle wheelie“: važiavimas ant galinio motociklo rato pirmyn, stovint ant plieninio žirgo nugara!

Šiuos ir kitus techniškais sudėtingus triukus dabar jis atlieka ant motociklo „Honda CBR 600 F4i“, ugnies šou ir veiksmo – su „Suzuki GSX-R 1000 K4“.

„O savo malonumui važinėju su „MZ ETZ 150“, – šypsosi laisvalaikiu mėgstantis žvejoti, o dabar nekantraujantis į „Bike Show Millennium 2013“ atvykti pasaulio čempionas A.Zoltanas.

„Discovery Channel“ herojus

Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad kvapą gniaužiančius ir techniškai sudėtingus triukus vienas garsiausių pasaulyje stunt rungties meistrų atlieka labai lengvai.

VIDEO: Angyalo Zoltano treniruotė

„Sezono metu treniruojuosi kiekvieną dieną du kartus po dvi valandas dažniausiai netoli mano namų esančiame buvusiame kariniame aerodrome „Kunmadaras“, – prisipažįsta daugkartinis Vengrijos ne tik kaskadinių triukų rungties, bet ir motociklų lenktynių čempionas, kuris pastaruoju metu pasaulyje kasmet surengia po 50-60 šou, yra ne vieno dokumentinio filmo herojus ir apie jį sukūrė laidą net televizijos kanalas „Discovery Channel“.

„Gimęs ant motociklo“, kaip neretai vadina Angyalo jo gerbėjai – ne tik vienas geriausių pasaulio motociklų triukų meistrų, bet ir drąsiausių eksperimentatorių, kuris dažniausiai konkuruoja su kita „Bike Show Millennium“ apsilankiusia stunt žvaigžde iš Vokietijos – vokiečiu Chrisas Pfeifferis.

Turbūt todėl neverta stebėtis, kad birželio 15 dieną vienoje ekstremaliausių švenčių Europoje „Bike Show Millennium 2013“ su naujausia programa dalyvausiančio A.Zoltano atliekami triukai užgniaužia kvapą ne tik paprastiems mirtingiesiems, bet, kaip tai buvo neseniai, ir Maltos prezidentui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas