Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 9d. 15:01 , Atnaujinta: 2021 gegužės 10d. 15:17

Ant važiuojančios kauniečio „Škodos“ nuvirto medis: „Bumptelėjo taip, kad net priekis pakilo – toje gatvėje pavojinga“

Ant važiuojančio kauniečio automobilio užkrito medis 15MAX
Skaitytojos Linos nuotr. / Ant važiuojančio kauniečio automobilio užkrito medis
Kauniečių šeimai teko neplanuotai atsisveikinti su automobiliu, kai ant jo užvirto medis. Nelaimė gegužės 3-ąją nutiko važiuojant Titnago gatve. Vairuotojas nenukentėjo tik per plauką. „Toje gatvėje gausu supuvusių medžių, o jei užkristų ant dviratininko?“ – pavojų įžvelgė įvykio dalyviai. Paaiškėjo, kad savivaldybė šioje situacijoje – bejėgė: toje vietoje – privatus miškas.

Į redakciją kreipėsi Lina, paprašiusi atkreipti dėmesį į medžius, augančius Titnago gatvės pakelėse. Pasak jos, „trūnėsių“ ten – ne vienas, tad ir nelaimė, gal net baisesnė, gali vėl pasikartoti.

„Neseniai įsigijome „Škodą“. Gegužės 3-ąją mano vyras su ja važiavo Titnago gatve, kai staiga ant automobilio galinės dalies užvirto nuo pat šaknų supuvęs medis. Bumptelėjo taip, kad mašinos priekis pakilo į orą, pats medis lūžo į tris dalis. Sulamdytas stogas ir bagažinė.

Iš pradžių vyras net negalėjo suprasti, kas nutiko, juk aplink nebuvo jokių namų ar mašinų. Pamanė, gal nuo šlaito kas kokį akmenį numetė. Viskas galėjo baigtis daug blogiau – metras ir mano vyras būtų sužalotas“, – istoriją papasakojo Lina.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas