Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 1d. 21:33

Antradienio vakarą uždaryta dalis tunelio po Seimu Vilniuje: apribojimai galios iki gruodžio 5 d.

Uždaryta dalis tunelio po Seimu Vilniuje
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Uždaryta dalis tunelio po Seimu Vilniuje

Vilniaus miesto tvarkymo įmonė „Grinda“ informavo, kad nuo antradienio, gruodžio 1 d. 20 val. iki gruodžio 2 d. 6 val. Geležinio Vilko g. ribojamas eismas pirma ir antra eismo juostomis Panevėžio kryptimi. Tačiau tai ne pabaiga.

Pasak „Grindos“ atstovo Egidijaus Steponavičiaus, tunelis ruošiamas remontui. Vilniaus savivaldybė atnaujins sienas, lubas, apšvietimą.

Todėl įmonė „SRP projektas“ iš pradžių išsamiai patikrins tunelį, įvertins jo būklę ir atliks geodezinius matavimus. Tik po to, jau 2021 m. bus pradėti tunelio remonto darbai.

Kaip BNS sakė savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vyresnysis patarėjas Arūnas Visockas, procedūros užtruko, nes buvo laukiama Vilniaus Gedimino technikos universiteto ekspertų išvados.

„Kadangi mes pernai tik apie metų vidurį gavome ekspertizės išvadas, lėšos nebuvo suplanuotos, dėl to praėjusiais metais ir nebuvo pradėti darbai. Pagal ekspertų išvadas, nėra didelių, esminių pažeidimų – planuojame daugiau kosmetiškai sutvarkyti tunelį, jį pagražinti, kad jis nebūtų toks niūrus“, – sakė A.Visockas.

Kiti apribojimai tunelyje iki gruodžio 5 d.

  • Nuo gruodžio 2 d. 20 val. iki gruodžio 3 d. 6 val. eismas tunelyje bus ribojamas antra ir trečia eismo juostomis Panevėžio kryptimi.
  • Nuo gruodžio 3 d. 20 val. iki gruodžio 4 d. 6 val. ribojamas eismas pirma ir antra eismo juostomis Kauno kryptimi.
  • Nuo gruodžio 4 d. 20 val. iki gruodžio 5 d. 6 val. ribojamas eismas antra ir trečia eismo juostomis Kauno kryptimi.

Leistinas greitis apribojimų metu mažinamas iki 40 km/val. Todėl vairuotojai raginami būti atidūs: laikytis ir greičio ribojimų, ir saugaus atstumo.

Taip pat siūlome peržiūrėti pernykštę galeriją apie pavojus, tykančius tunelyje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas