Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aplinkos ministerija tikrins garažus, kuriuose įsikūrę autoservisai

Garažas, kuriame buvo įkurta fiktyvi įmonė
FNTT nuotr. / Garažas, kuriame buvo įkurta fiktyvi įmonė
Šaltinis: 15min
0
A A

Aplinkos ministerija primena apie balandžio 1 d. prasidėjusią akciją „Garažiukas“. Įgyvendinant akciją bus siekiama užtikrinti tinkamą atliekų tvarkymą autotransporto priežiūros ir remonto sektoriuje. Taip pat užkirsti kelią aplinkos teršimui transporto priemonių atliekomis.

Akcijos „Garažiukas“ metu aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai, pasitelkdami į pagalbą policijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnus, vykdys patikrinimus garažų kooperatyvuose, garažuose ar kitose pagalbinėse patalpose, kuriose atliekamas automobilių remontas, padangų keitimas. Patikrinimų metu bus vertinama, ar eksploatuoti netinkamos transporto priemonės tvarkomos turint tam leidimus.

Atliekos skirstomos į dvi kategorijas: pavojingąsias ir nepavojingąsias. Įkainis žalai už pavojingųjų atliekų išmetimą į aplinką – 36 tūkst. litų už toną, nepavojingųjų – 15 tūkst. litų už toną. Už patį mažiausią į aplinką išmestų atliekų kiekį pažeidėjas turi sumokėti ne mažiau kaip 1 500 litų, užteršęs aplinką pavojingomis atliekomis, ir 500 litų – nepavojingomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas